Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rossz ötlet megkeresni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz ötlet megkeresni az exet a "csak szex" dologgal?

Figyelt kérdés

Nem sokáig voltunk együtt, azért lett vége mert én komplyabbat akartam volna de ő nemérezte ugyanigy igy megbeszéltük és mindenki ment dolgára. Én azóta már tulvagyok az egészen, viszont hónapok óta nincsen senkim és nagyon hiányzik a szex ami vele viszont nagyon is jó volt.

Persze csak ha azota neki sincs senkije és előre tisztázzuk mi is ez.

Tovabbra is csak komoly kapcsolatot keresek, viszont azért gondoltam erre mert vele legalább tudom h tényleg jok vagyunk az ágyban... Azt nem akarom hogy most bele a nagyvilágba keresni vkit egy laza kapcsolatra.



2018. máj. 24. 09:44
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
49%
Ismerős! 😀 Itt nagyon hosszú lenne leírni. De privátban esetleg keress meg. Meghallgatlak és elmesélem én is hogyan mi volt.
2018. máj. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

szerintem rendben van a dolog, nyugodtan kezdeményezz!


viszont le kell fektetni a szabályokat!!

2018. máj. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!