Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg túlreagálom, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg túlreagálom, vagy jogosan esik rosszul?

Figyelt kérdés

A barátom játszik a Lol-al, nemtudom ismeritek e. Mindegy.


Ma szabadnapos volt, otthon volt egész nap, gépezett, játszott. Szó szerint egész nap.


Én hamar végeztem a melóval, hívtam is, hogy itthon vagyok. Ez volt fél 5kor, mondtam neki, hogy egyedül vagyok itthon, "Ha értitek" hogy elcsábítsam.. mert nem egyedül lakom..


Mondta, hogy eszik megfürdik talán játszik egyet és jön..


De még most se ért ide, mert gondolom játszik.


Én reagálom túl? Ez már függőség...

Amikor velem lehetne akkor is gépezik...


Nem azzal van a bajom hogy játszik, mert nyugodtan...


Én 23 L ő 25 F...


2016. nov. 17. 19:54
 1/10 anonim ***** válasza:
33%

Ne vedd a szívedre, a fiúk nagyon bele tudnak b_uzulni a játékokba, olyankor megszűnik nekik a tér-idő kontinuum.


Barátom is ilyen, mindig mondja, hogy jó, befejezi, mindjárt befejezi, nemsokára befejezi.

Ezt így az adott perctől egészen a végtelenség síkján bármelyik időintervallumot jelentheti.

2016. nov. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én 24 vagyok, ő 26.

Szóval átérzem a helyzetedet. :)

2016. nov. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm :( megpróbálom
2016. nov. 17. 20:21
 4/10 anonim ***** válasza:
Én dobnám. Ha már a játék jobban érdekli,mint te az rég rossz.
2016. nov. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Keress egy normálisabb pasit.
2016. nov. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
kb ennyire érdekled és kiván,kidobnám mint macskát.
2016. nov. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha a párom játszik akkor mindig odahív,hogy nézzem :) vagy az alatt telefonon beszélünk. Ilyen még nem volt,hogy játék miatt nem jött... Sőt,ha játszik 10 percenként megkérdezi,hogy nem unom e,csináljunk e mást.
2016. nov. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Egyetértek az első válaszolóval, ez a "mindjárt" ez olyan tipikus fekete lyuk. :D Páromnál a legdurvább az volt talán, hogy én este tízkor ledőltem aludni, ő mondta, hogy mindjárt befejezi, amit csinál, és odabújik - még csak nem is én kértem... :D Na, ezek után hajnali három után sikerült felkeltenie, mert ennyi volt a "mindjárt".


A hisztit azért ne vágd ki, de nyugodtan lehet jelezni felé, hogy az ehhez hasonló szituk neked nem okésak - mert nincs bajod a játékkal, de ritka alkalom volt, hogy együtt lehettetek volna, és ezért úgy érezted, hogy a lol fontosabb nálad.

Találjátok meg a kompromisszumot. :)

2016. nov. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Megfogadtam, hogy nem balhézok, hanem ma úgy is én alszok ott nála, felhívom majd 4-5körül és megmondom, hogy megyek nemsoká fürdök eszek, lehet felnézek facere, de majd odaállítok 8-9 körül, és ha felhozza megmondom neki, hogy bocsi facebookoztam eltelt az idő... :)

Az a baj, hogy már volt egy ilyen, nem ebben a témában, hanem elment sörözni a haverjához, úgy köszönt el, hogy aludj nyugodtan majd jövök, ismerem a járást..

Vártam, erre irt egy smst hogy hazaértem puszi stb.....

Nem szóltam..


Aztán elmentem én is barátnőmmel iszogatni, eljátszottam én is vele, és felhozta ,hogy neki rosszul esett, hogy úgy volt vele alszok, de csak smst írtam és hiába várt...



Szóval ez oda vissza nem működik...

De majd rájön.. :)

2016. nov. 18. 13:30
 10/10 anonim ***** válasza:

Kérdező, ez a legrosszabb, amit tehetsz, ez a játszmázás. Mi értelme van? Párkapcsolatban ne a büszkeséged, hanem a közös dolgokat próbáld védeni...

Mondd el nemes egyszerűséggel, hogy szarul esett, és legközelebb így ne, kockuljon akkor, ha nem kettőtöktől veszi el az időt. De ez a bosszulgatás ez kicsinyes, gyerekes, és nem mellesleg megöli a kapcsolatot.

2016. nov. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!