Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én érzem úgy hogy ez így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én érzem úgy hogy ez így nem jó? Vagy túlreagálom?

Figyelt kérdés
Párommal 1 éve vagyunk együtt, elején minden jó volt. Szerintem egyáltalán nem tekint egyenrangúnak. nem beszél meg velem semmit mindent tényként közöl. Most is házat keres, de meg sem kérdezte, hogy akarok e az ország másik felében lakni. Tény hogy ővé a ház, de akkor is megkérdezhetne. Múltkor elküldött hogy vegyek egy alkatrészt egy géphez, de nem jót hoztam, szó szerint üvöltött velem mindenki előtt hogy ekkora hülye nem lehetek. Volt olyan hogy hamarabb elaludtam mint ő és képes volt azért felkelteni, hogy kapcsoljam ki a számítógépet.Ma meg spontán közölte hogy nélküle éhen dög.lenék, és térden csúszva könyörögnék valakinek hogy fogadjon be. Mikor szóba hozom, hogy ne beszéljen így velem, közli hogy csak viccel, Ő ilyen.
2016. dec. 27. 21:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

nos, mégis milyen választ szeretnél hallani?

a döntés a te kezedben van, szerintem te is tisztában vagy a helyzettel, szóval nem értem mit remélsz, mi fog változni az ide érkező válaszoktól.

2016. dec. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Vicces ember lehet... És az ilyeneknek van párja, szégyen.
2016. dec. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Gané egy pasi lehet, nem értem, mit szeretsz benne.

Ő ilyen? És ezt te elfogadod, hogy folyamatosan megaláz?

Szerinted mi lesz később, megváltozik?

1 év még nem nagy idő, ha van hova menned, menj, akár vissza a szülőkhöz vagy albérletbe, de egy ilyen miatt ne vedd el magadtól a lehetőséget, hogy normális pasid legyen.

2016. dec. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
1kidobod és a szemébe mondod hogy talàlsz jobbat is töled !2.Vele maradsz túrsz tönktemész szépen lassan és az önbecsülésedet is eltapossa !3.Megcsalod és dobod !
2016. dec. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2vele maradsz tűrsz és szépen lassan tönkre méssz *
2016. dec. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!