Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez hazugságnak számít, át...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez hazugságnak számít, át akart verni, vagy csak túlreagálom?

Figyelt kérdés

a pasimmal párkapcsolatban vagyunk.

a múltkor volt egy szabadnapja amire nem számított, mert eredetilegkellett volna dolgoznia de aztán kiderült hogy mégse.

azt mondta, hogy ha így alakult akkor találkozik a barátaival.

megkérdeztem tőle hogy fiúk e vagy csajok is lesznek, mert nem nagyon tolerálom ha más nőkkel lóg. egyébként azt mondta hogy sosem találkozgat nőkkel,barátilag sem.

3 fiú haverjával elmentek egy strandra, küdött is egy képet stb...

ez volt másfél hete, egy pár nappal ezelőtt egy ismerőse kirakta facebookra, egy közös képüket ahol hajókáznak, a párom, 2 pasi, és egy nő. teljesen más brigád mint a strandon.

a párom még be is lájkolta, így láttam meg.

kicsaptam a balhét, ugyanis nem említette nekem ezt, majd közölte hogy ez ugyanazon a napon volt amikor a strandra ment, csak később. a kollégái amúgy akik a képen vannak, ez 100%,meg oda is van írva.

teljesen más ruhában van a barátom a képen, de azt állítja hogy átöltözött a strand után.

teljesen kiakadtam ezen, mert nem mondta, és abban a hitben voltam hogy nem megy sehova nőkkel. nagyon rossz érzés hogy itthon várom hogy írjon, közbe pedig hajókázgat és más csajjal dumálgat.

azt mondta hogy ha akarta volna ezt rejtegetni akkor nem lájkolja be, és hogy ő nem tervezte hogy kivel találkozik, csak elindult és velük is összefutott. nem tudom mit gondoljak, lehet hogy ez nem is aznap volt? illetve azon a napon azt mondta csak a strandon volt éa ment haza? túlreagálom? ti mit szólnátok ilyen esetben? teljesen felforrt az agyvizem...


2018. máj. 24. 18:02
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
72%

Jaj te nehéz eset vagy látom.

Ne várd el, hogy minden nap minden egyes percéről beszámoljon. Egy kapcsolat a bizalom alapja ami nálad nagyon nincs meg.


Megkérdezted ki az a csaj? Lehet egyik haverja vitte magával ne legyél paranoiás!!!


Azt ugyse tudod megtiltani neki, hogy sose egy lánnyal se beszélgessen már csak ott a munkahely stb az emberek társas lények.

2018. máj. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
a kollegája, nem is ezzel van gond mert bűn ronda, csak hogy kamuzott sztem
2018. máj. 24. 18:21
 13/19 anonim ***** válasza:
55%

Ez a baj, hogy szerinted. Pedig ő elmondta mi volt.

Ha ennyire nem tudsz hinni neki akkor gondolkodj el van-e értelme ennek a kapcsolatnak hosszútávon...

2018. máj. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

oké, akkor én vagyok a rossz

mondjuk kíváncsi lennék fordított esteben ő mit lépne

2018. máj. 24. 18:41
 15/19 anonim ***** válasza:
23%

Nem vagy te rossz.

De az is lehet te saját magaddal nem vagy megelégedve. Téged választott veled jár, mi okból csalna meg vagy bármi?

2018. máj. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
72%

Igen, terror kérdező.

Nem kettesben hajókázott, hanem a munkatársaival.

2018. máj. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
41%

Ez tenyleg terror. En is voltam hasonlo, bar nem ilyen durva...Most mar tudom, hogy a baratomat belekenyszeritettem a hazugsagba. Azota nem "tiltok" soha semmit, megtanultam, hogy max titokban fogja csinalni.


Meg egy tipp: abban a pillanatban, hogy "engedsz a gyeplon", nem is akar majd mast, mint teged. Nekem bevalt, SOKKAL jobb a mostani kapcsolatom, mint az elozo.

2018. máj. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
de amúgy a 17-es meg a hasonlók nem értik meg egyszerűen, hogy engedni a gyeplőt nem parancsszóra megy.. gondolom senki nem szereti felqurni magát ilyeneken, de ez nem kívánságműsor. Kb olyan, mint amikor meghal valakid és szomorú leszel. Hiába mondják hogy ne legyél. Egyszerűen az vagy. Ez egy kikúrt érzelmi reakció.
2018. máj. 25. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

17-es vagyok.


De igen, talan még jobban is értem, mint te, mert régebben olyasmi voltam, mint a kérdezö.

Az érzelmeink nem egyenlöek a cselekedeteinkkel. "Kicsaptam a balhét", "nem tolerálom" - ezen mi az érzelmi reakció?


Az érzelmeinket meg kell hallgatnunk, de nem kell rögtön a hatásuk alatt cselekednünk. Ha rossz érzésem van amiatt, mert a barátom nökkel is találkozik, akkor sajat magamtól kell megkérdeznem, hogy pontosan mitöl is félek..

2018. máj. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!