Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit csinálnátok a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok a helyemben?

Figyelt kérdés
Szóval az van, hogy két hét múlva lesz körülbelül a tesóm esküvője, ahol koszorúslány leszek, ezzel még nincs is semmi gond, viszont tökre rosszul érzem magamat, hogy körülöttem mindenkinek van párja.. mármint a többi koszorúslánynak, a másik tesómnak és nagyon rosszul érzem magamat emiatt. Már azon gondolkoztam, hogy adok fel egy hirdetést, hogy párt keresek egy éjszakára és cserébe ingyen pia jár :D vagy nem tudom:D

2018. máj. 21. 15:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Szerintem ez eléggé gáz.

És őszintén az esküvőn ki nem xarja le,hogy nincs párod? Az ég világon semmi jelentősége nem lesz, az embereket pont nem ez fogja érdekelni. Az meg külön gáz,hogy vlaakit lefizetsz. A szüleid is értékelni fogják és persze be is engedik a család légkörébe. ÉS biztos nem lesz égő az sem, ha a közeli rokonság kérdezősködni fog rólatok. Nem lehet ennyi felé kamuzni, ki fog bújni a szög a zsákból, ráadásul egy vad idegennel vagy egy "ismerőssel" kell majd kézen fogva járnod, na meg egy ágyban aludni, ne haragudj, de őszintén taszító,hogy egy lány ilyenekre képes lenne.

És ha más leszól,mert nincs párod? Mi a franc köze van hozzá? Kinek akarsz megfelelni?

Nevetséges ez az ötlet.

2018. máj. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nem tudom hol olvastad azt, hogy valóban megszeretném valósítani ezt a dolgot :D de köszönöm ezt a csodálatos választ:)
2018. máj. 21. 15:59
 3/16 anonim ***** válasza:
61%

Tetszik az ötlet xD Jót mosolyogtam rajta :D

De viccet félretéve, ne érezd magadat rosszul emiatt :) Élvezd a koszorúslány szerepet, egy csodálatos nap lesz, légy Te is boldog, örülj velük együtt. Az meg hogy nincsen párod.. nem hiszem hogy bárki azt nézné az esküvőn hogy kinek van és kinek nincs.

Előbb-utóbb úgyis megtalálod a párodat ;) Szóval fel a fejjel :D


19F

2018. máj. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Jó, de igazából nem azon van a hangsúly, hogy mások mit gondolnak ez tulajdonképpen nem is érdekel, hanem az én érzéseimnek nem túl jó az, hogy nekem nincs jelenleg senkim. Most kezdek talán túllenni egy fájdalmas szakításon és talán emiatt, de őszintén irigylem a többieket:D
2018. máj. 21. 16:11
 5/16 anonim ***** válasza:
0%

#2: AKkor miért született a kérdés? Nem az a célod,hogy megvalósítsd? Ha nem, akkor ide ne tegyél fel kérdést, mert itt valós dolgokra adunk választ, nem képzelgésre.


Bocsi, akkor a válaszom: Letennék erről a hülyeségről de sürgősen. És még mit tennék? Próbálnám leküzdeni a kényszeremet a másoknak való megfelelés iránt. És még valami. Fejleszteném magam,valahogy, olvasnék, vagy bármi, ami által érettebb lesz a gondolkodásom, ugyanis a kérdésed olyan,mint egy álomvilágban élő kislányé, és nem olyan, mint egy komoly érett lányé, aki párkapcsolatra alkalmas.

Vedd komolyan, amit mondtam. Ez nem támadás.

2018. máj. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
41%

"hanem az én érzéseimnek nem túl jó az, hogy nekem nincs jelenleg senkim. "

És ha most vinnél magaddal egy idegent, jobb lenne? Magad és mások előtt azt az illúziót kelteni,hogy van vlaakid, jobb lenne? Nem.

2018. máj. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Ooh, hidd el az meg a legnagyobb butaság ha hagyod hogy ledöntsenek ezek az érzések :0 Tudom, nem egyszerű a dolog (egyébként pacsi, szintén nemrég lettem túl a szakítós dolgon). Nos bevallom érdemben nem tudok tanácsot adni :/ Valahogy próbáld meg elterelni majd a gondolataidat, lebegjen a szemed előtt az hogy egy jó nap lesz, szép emlék és.. hamar túl leszel majd rajta :)

Irigyelni meg hát, nah, megértem ezt is.


#3-as voltam.

2018. máj. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
95%
Ha van valaki jelenleg, aki szimpatikus, elhívhatod nyugodtan, nem gond ha nem a párod. Szerintem kifejezetten vicces is lenne. Mindenesetre nem kell feszélyezve érezni magad, mert nem vagy épp senkivel együtt, felesleges erőltetni a dolgokat.
2018. máj. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Még nem voltam esküvőn, és az ingyen pia is jól hangzik... :P

Amúgy nincs fiú haverod, aki szívesen elkísérne?

2018. máj. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Sorry #9-es, én előbb itt voltam már :P

2 embert is vihet vajon a kérdező? xD

2018. máj. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!