Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most komolyan ezen kiakadt és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komolyan ezen kiakadt és megsértődött?

Figyelt kérdés

Barátommal este moziba akartunk menni, utána kajálni, majd séta és haza.

Próbálgattam itthon a ruhákat, egy szoknyára esett a választásom egy egyszerű felsővel.


Teljesen csinosnak éreztem magam, reméltem, hogy neki is tetszik majd, erre kiakadt hogy ezt a szoknyát biztos fel nem veszem.

Nincs ki belőle a fenekem, csak kiemeli, nem is túl rövid.....


Megmondtam neki hogy oké, de, akkor egy nőre se merjen ránézni ha oda leszünk..


Nem értem miért kell ez a hiszti. Csinosnak érzem magam, nem öltözök ri*bisen...nyár van, más is megy így moziba.


Szerintem nem volt jogos a hisztije, nem hogy örülne hogy csinos barátnője van.. Ráadásul ő is megnézi a többi nőt aki szoknyában van..


Mi baja lehetett?


Én 25 L, ő 27 F


2018. máj. 26. 13:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Hogy mi a baja, csak ő tudja, de neked meg nem kéne hagynod, hogy ő mondja meg, mit vegyél fel.
2018. máj. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

A kérdés kiírása után rájöttem, hogy nem jó kategória.. :D gyerekes hiszti..


Nem mondja meg mit veszek fel, abba megyek amiben én akarok.

2018. máj. 26. 13:09
 3/11 iamaveryniceguy ***** válasza:
60%

"Nem mondja meg mit veszek fel, abba megyek amiben én akarok."


vs


"kiakadt hogy ezt a szoknyát biztos fel nem veszem." + "Megmondtam neki hogy oké,"


Teccikérteni?

2018. máj. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Az oké utáni részt is elolvastad?!
2018. máj. 26. 13:49
 5/11 iamaveryniceguy ***** válasza:
20%

Tudod értelmezni azt, amit te magad írtál?

A 'de' utáni rész csak azt definiálja, hogy te is elvártál utána tőle valamit, de fejet hajtottál a kérése előtt.


Tanulj meg fogalmazni, ha nem ezt akartad írni.


A barátodat pedig már most sajnálom. Ennyiből teljesen nyugodtan leszűröm, hogy neked csak a külsőd van és a belső lötty hiányzik. Sebaj. Ettől még szép életed lehet.

2018. máj. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Ezt a hozzászólást pont amiatt nem veszem magamra, mert nem ismersz és aszerint alkottál véleményt, hogy ide kiírtam egy kérdést.


Köszönöm, nagyon szép életem van! :)


További szép napot!

2018. máj. 26. 14:10
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Itt kezdődik a probléma , hogy jön ahhoz bármelyik férfi is hogy megtiltsa mit vegyen fel egy nő. Mit képzel magáról? Van annyira felnőtt egy nő hogy eltudja dönteni miben érzi jól magát. Azért álljon már meg a menet

Ne szabályozza meg be a férfi a nőt hogy mit vegyen fel

Velem próbálna ezt megtenni egy férfi is , már csak azért is azt vennem fel amit ő “megtiltott”

Én sem szabom meg mit vegyen fel akkor ő se

Nem az alavetettje vagyok hogy megszabja

2018. máj. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
27%

Fú, de kemény voltál, azt mondtad neki, hogy rá ne merjen nézni más nőre....azta :-)

De végülis nem vetted fel a szoknyát amit akartál, igaz?

2018. máj. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

De felvettem :) nekem nem mondja meg senki hogyan öltözködjek és nézzek ki :)


További szép, cinizmus mentes napot!:)

2018. máj. 27. 13:06
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Ha megtanulnál fogalmazni, akkor érthetőbb lenne a sztorid. A válasz: komolyan, ezen megsértődött.
2018. máj. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!