Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most komolyan ezen kiakadt és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komolyan ezen kiakadt és megsértődött?

Figyelt kérdés

Barátommal este moziba akartunk menni, utána kajálni, majd séta és haza.

Próbálgattam itthon a ruhákat, egy szoknyára esett a választásom egy egyszerű felsővel.


Teljesen csinosnak éreztem magam, reméltem, hogy neki is tetszik majd, erre kiakadt hogy ezt a szoknyát biztos fel nem veszem.

Nincs ki belőle a fenekem, csak kiemeli, nem is túl rövid.....


Megmondtam neki hogy oké, de, akkor egy nőre se merjen ránézni ha oda leszünk..


Nem értem miért kell ez a hiszti. Csinosnak érzem magam, nem öltözök ri*bisen...nyár van, más is megy így moziba.


Szerintem nem volt jogos a hisztije, nem hogy örülne hogy csinos barátnője van.. Ráadásul ő is megnézi a többi nőt aki szoknyában van..


Mi baja lehetett?


Én 25 L, ő 27 F


2018. máj. 26. 13:05
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

A pasid eléggé infantilis lehet, ha a külsőségekbe bele akar shólni, ráadásul ez egyfajta hatalmi dráma is, afféle "tudd, hol a helyed" és a "kiazúraháznál" keveréke.

Anno amikor volt kapcsolatom, csak abban az esetben foglaltam állást a párom öltözködésében, sminkjében, frizurájában, ha kérte. Ha kérdezett hogy ez vagy az jól áll-e stb, vagy vásárlásnál.

Pl nekünk nem voltak legendásak a ruhabolti tartózkodásaink, nem mentünk egymás agyára. Bementünk, megnézte mindenki a saját nemének megfelelő ruhákat, kiválasztotta az esélyeseket aztán kettesben végigvéleményeztük mindet és ami nem esett ki a rostán, azt megvettük. Pragmatikusan, céltudatosan.

De eszembe nem jutott kivágni a hisztit hogy milyen szoknyája van.

2018. jún. 20. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!