Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hozzám nyomják a mellüket a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hozzám nyomják a mellüket a kolléganőim, miért? 45F

Figyelt kérdés

Az utóbbi évben feltűnt, hogy 2-3, nálam idősebb kolléganőm, a hétköznapibbnál is tartalmasabban hozzámérinti kebleit, csak úgy a munka során. De jobban, és el sem húzza jó ideig, miközben iratok fölött egyeztetünk.


Ez miért csinálják a nők, akarnak valamit?

Gyúrogatok újabban, és ez 3-4 kilónyit meg is látszik, fel is tűnt nekik.

Mindnek van párja, ezért kérdem, nem akarom őket kellemetlen helyzetbe hozni, hogy félreértem.

Köszi a válaszokat!



#mell #hozzám nyomják
2018. máj. 27. 00:41
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
75%
50 körül a mellek már önálló életet élnek. Ha az ember kicsit előre dől, bármire rálógnak. Ebben nincs semmi figyelemfelkeltés.
2018. máj. 27. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 peca1000 ***** válasza:
100%

Amikor rádpakolják a melleket, jegyezd meg, hogy olyan jó melegek, hagyd még ott egy kicsit a hátadon. :)


Az ezt követő reakciókból már ki tudod következtetni, hogy mit szeretnének.

2018. máj. 27. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Ezt nőként én is tapasztaltam párszor és azt csináltam, hogy egy kicsit elhúzódtam, majd úgy folytattuk a munkát. Mondjuk az is lehet, hogy rövidlátóak és nem nagyon tudják bemérni a távot, vagy hasonlók. Gyerekként amúgy ezt szerettem és a hasonló öleléseket, de már nem annyira :)
2018. máj. 27. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Én nőként képtelen vagyok elhinni, hogy nő ilyet csinálna szándékosan. Ez annyira közönséges dolog lenne, hogy szinte kizárt. Szerintem ez csak a gyúrni járó, IQ mentes pasik fantáziájának a szüleménye.
2018. máj. 27. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
44%

Látom a GYK elit kommandó megjött, persze a szokásos semmirekellő válaszok.



Szerintem te is tudod, hogy miért csinálják ezt, elég határozottan adják tudomásodra, hogy vonzódnak hozzád.

Ismerős szituáció.

Velem mostanában a sógornőm játssza ezt.

2018. máj. 27. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
44%
Ha normális mellmérettel rendelkeznék én is hozzányomnám egy-két pasashoz, és biztosra veszem, hogy egyből leesne nekik miért csinálom!
2018. máj. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
44%
A 4-es hozzászóláson nagyon jót nevettem. Próbáltam én is keresni a megfelelő kifejezést, de ez a lemelleltem ütött. Szóval igen. Én is melleltem már le véletlenül kollégát, de azért nem tartalmasabban meg rendszeresen. :D
2018. máj. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat! :-)
2018. máj. 27. 11:51
 19/20 anonim ***** válasza:
14: Ha valakivel flörtölsz jóideje és szeretnéd még egyértelműbbé tenni a dolgot, akkor közönséges, de VÉLETLENÜL sokáig hozzányomódva lenni anélkül, hogy észlelnéd, hogy ez történik, nem közönséges? Hm.
2018. máj. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Kérdező, annyi biztos, ha valakit nem bír egy nő, nem tartózkodik ilyen közel hozzá, akár tudatosan teszi, akár nem. Szeretnek Téged.:) Szóval léphetsz, aki felé akarsz, annyit lehet tudni ebből, nem lesz kellemetlen reakcióban részed. Maximum a meglepődés lehet részükről a legnegatívabb dolog, de nyilvánvalóan közvetlenek Veled.
2018. máj. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!