Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kellene tennem, hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem, hogy ne legyek ilyen "hülye"?

Figyelt kérdés
Van egy férfi az életembe,akit én nagyon szeretek! Nagyon jól elvagyunk,tudom,hogy ő nem szerelmes belém,ezt megbeszéltük már többször is. A baj csak az,hogy én rémesen féltékeny vagyok,és kikészítem saját magam. Ha épp nem tudunk beszélni valamiért,akkor rögtön olyan gondolatom van,hogy elege van belőlem,meg csajozik,holott semmi közöm hozzá,hisz "csak" barátok vagyunk!Neki soha nem említem ezeket,mert tudom,hogy reagálna! :( Hogyan tudnék ezen változtatni? Nem szeretném elveszíteni,de így se jó,mert folyton rossz a kedvem!
2010. jún. 15. 14:29
 1/1 anonim ***** válasza:

Ismerős érzés. Én most kezdem legyőzni az állandó idegeskedést, és elég jól megy. Az én barátom baráti körében ugyanis állandóan jelen van a volt barátnője, és nem szeretem, ahogy rámászik, ahogy viselkedik vele.

Gondolj arra, hogy nem lehet állandóan veled, hisz saját, önálló élete van, ahogy neked is, és mindenki másnak, és meg kell tanulnunk, hogy nem mindig lehetünk éppen ott, ahol akarunk, de tudnunk kell elfoglalni, lefoglalni magunkat, meglelni minden apróságban, az adott helyzetben az örömet, az élet értelmét. Olvass valami könyvet, és ha éppen nem tudtok beszélni, ne arra gondolj, hogy most biztos csajozik, hanem arra, hogy lehet, hogy valami fontos dolga van, de ahogy tud, úgyis felhív. Mivel nem jártok, még úgymond szinte "jogod sincs" féltékenynek lenni, mert szabad ember, és azt tesz amit akar. Ne ragadj le nála! Adj lehetőséget magadnak, mert így, hogy őt szereted, csak a többi kaput zárod be magad előtt. Ha tényleg tudod, hogy nincs esélyed vele, akkor menj, ismerkedj, barátkozz, és egyszer úgyis találsz valakit, aki úgy szeret téged, ahogy te szereted őt. :)

2010. jún. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!