Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kéne tennem? Nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem? Nem tudom mitévő legyek!?

Figyelt kérdés

sziasztok 20 éves srác vagyok.. állítólag nem ronda, jól nézek ki legalábbis mások azt mondják, de nem tudok sehogy se senkit összeszedni, mintha a lányok levegőnek néznének.. átnéznek rajtam,és kétségbe vagyok esve nagyon.. hogy nem lesz senkim, és nem tudom hogy miért történik ez velem..

mindenki azt kérdezi hogy miért nincs barátnőm... nem tudok válaszolni, mert nem igazán érdeklem a lányokat legalábbis abból veszem le ezt hogy az utcán rám se néznek mintha nem is léteznék, a bevásárló központokban is mintha levegő lennék.. raktam már fel ide képet

mindenki azt írta hogy jól nézek ki ki stb de akkor sem megy és nem tudom az okát, persze ti sem tudhatjátok.. de már kezdek megőrülni..


2010. dec. 12. 15:58
 1/7 anonim ***** válasza:

nagyon sz.r műsört nyomsz 20 éves létedre.az ilyeneknek azt szoktam mondani,remélem egyedül is fogsz elszáradni.h mit kéne tegyél?kösd fel magad,vagy használd a tokos buta agyad.

ha vmit sokat csinálsz,jobban fog menni,meg gyorsabban.el kellene kezdj gondolkodni,talán tíz éven belül jön egy ÉRTELMES gondolat kifelé a fekete lyukból.

2010. dec. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nő vagyok, de gyakorlatilag ugyanezzel a problémával küszködtem 19 éves koromig. Valahogy nem foglalkoztak velem a srácok, pedig állítólag nincs baj a külsőmmel.

Nem volt mit tenni, "ki kellett várni a sorom". De megérte! Olyan társat találtam, aki igazán nekem való.

Kitartás! ;)

2010. dec. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Sajnos ez van. Én is kellemetlenül érzem magam, mikor összejön a család, és minden lányrokonomnak van már kapcsolata. Tőlem meg mindig kérdezik, hogy na? Van-e már udvarlóm? Én meg kénytelen vagyok hárítani mindig. Már lassan cikinek érzem ezt. Mintha értéktelen lennék, mintha senkinek se kellenék. Szinte már szégyen.

Állítólag velem sincs baj, a legtöbben azt mondják, hogy szép vagyok és szimpatikus. A szerelemben viszont sosem volt szerencsém. Huszonévesen egyetlen kapcsolattal büszkélkedhetek, bár ott is én szívtam...

Próbálj meg nem erre gondolni és éld az életed. Biztos van ennél fontosabb dolgod is...

És még valami! Azt ne várd, hogy az utcán találd meg életed szerelmét. Én sem bámulok meg mindenkit, megyek a dolgomra, közben meg merengek valami őrültségen :)Szóval ez ne keserítsen el. Olyan helyzetet kell teremteni, ahol mindkét fél vevő az ismerkedésre, összejövetel, esetleg buli. Bár én az utóbbinak régóta nem adok esélyt.

2010. dec. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

hát az utolsóhoz annyit.

ha csak mész az utcán a dolgodra mint egy robot,senki nem fog utánad érdeklődni.

2010. dec. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az utcán ígyse úgyse érdeklődik senki :) Nem egyszer volt már, hogy szemeztem a sráccal a megállóban, láttam rajta, hogy tetszek neki, mégsem lépett semmit. Ha szépen nézek valakire, az nem elég, tapasztalat :D Így már nem is erőlködök vele...
2010. dec. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szeva

Én is ebben a népbetegségben szenvedek, pedig nem is nézek ki szarul, meg ha lenne csajom akkor a hűség lenne ez első. (lehet hogyha a homlokomra lenne írva akkor sikeresebb lennék).

Egyébként az én esetem odáig fajult, hogy felmentem netes társkereső oldalra.

Az a tapasztalatom, hogy a nők a szemetek(tisztelet a kivételnek), mert még csak fel sem vesznek msnre, amikor beígérik.


Sajna kihalófélben vannak a normális csajok, csak a kreténségre van igény.

Kitartás.


20F

2010. dec. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
kitartást neked is:)
2010. dec. 12. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!