Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy legyek jobb? Mit kéne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy legyek jobb? Mit kéne tennem hogy felfigyeljen rám? Hogyan öltözködjek? Sminkeljem magam (ha igen akkor hogyan)?

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki nagyon tetszik nekem. Magas,szőke,kék szemű vagyok,nem a plázacicákhoz tartozom. Inkább félénk vagyok,és ezért nem merek odamenni ahhoz aki tetszik,és megmondani ezt neki.

Ő 17,én 15.


2009. dec. 5. 22:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Szolidan sminkelheted magad. Az öltözködés szempontjából meg legyél stílusos.
2009. dec. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Egy fontos dolog: egy fiú kedvéért SOHA ne változz meg,legalábbis olyan irányba ne,ami nem a te személyiségedet tükrözi.Elvileg ha valakinek tetszel,akkor neki azért tetszel amiylen vagy.Tudom,hogy ez sablon szöveg,meg közhely,de tényleg így van!

Persze apró trükköket be lehet vetni,de itt nem a teljes stílusváltásra gondolok,hanem inkább csak ilyen önbizalomnövelő praktikákra,amik abszolút elősegítik,hogy bátran merj odamenni hozzá.

Most sminkeled magad? Mennyire szép a bőröd? Mert ha esetleg kicsit problémásabb,akkor használhatsz alapozót vagy púdert,persze bizonyos határon belül.Persze az se muszáj,de nekem például önbizalmat ad,mert amúgy nem mindig szép a bőröm.(Pattanások... :S)

A szemedet kiemelheted spirállal,esetleg egy kis szemceruza.De a sminknél is mindenkinek más áll jól.A lényeg,hogy ha szépen kiemeled az arcodot a szép vonásaid(pl ugye a szem) akkor az sokat javít az összhatáson,és egy kedves pilantással meg lehet babonázni a fiút. ;)

Öltözködésről nagyon nem udok mit mondani,mivel nem tudom,hogy miylen a stílusod. A lényeg,hogy a ruha illjen hozzád!! Ez nagyon fontos. Hiána nagyon divatos egy egy darab,ha neked nem áll jól,akkor felesleges megvenni.

Ismerd meg a haveri körét,vedd fel msnre, próbálj hozzá valahogy közelebb kerülni.Ha már megvan a kontaktus és már egyszer beszélgetettek akkor onnantól már csak rajtatok múlik,hogy mi lesz a dolog vége. :):)

Sok sikert! :)

2009. dec. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!