Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 25 éves lánynak van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 25 éves lánynak van esélye egy 50+-os férfinál?

Figyelt kérdés
2018. máj. 28. 15:39
 1/8 anonim ***** válasza:
60%

Lehet, akinek apucikomplexusa van.


Egy egészséges 25 éves nőnek nem kell 50+-os férfi.

2018. máj. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Persze, hisz a szex jó dolog - feltéve, ha a papinak feláll még :D
2018. máj. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Van.A férfiaknak ugye jár a jóval fiatalabb nő minden életkorban.Ez a felfogása a többségnek.
2018. máj. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Esélye? Mire?? Hosszú párkapcsolatra nem igazán:))

Másra minden további nélkül.

2018. máj. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
39%

Pár napja elcsodálkoztam egy ilyen párocskán a gyorsétterembe. Nő lehetett 25 csinos bár a feje nem a legszebb a férfi meg majdnem 50 kövér kopaszodó nagyon is csúnya.

A kiscsaj körbeugrálta törölgette a száját, simogatta a bácsikát. Boldognak tűntek.

2018. máj. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez két szám.... mi van a lényeges dolgokkal?
2018. máj. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Én csak általánosságban kérdezem.Nincs kiszemeltem most.

Csak nekem mindig az idősebbek tetszettek.

A jóval idősebbek.

Annyira,hogy a rokonok sokszor meglátnak egy 70-80 év körüli bácsikát az utcán,erre megszólalnak:"Nézd,itt a pasid.:D"

De most viccen kívül.

Van,hogy 60 éves férfiak is tetszenek.

Valaki írta,hogy a szex jó.Igen,evvel egyet értek.

Én azonban túl romantikus vagyok ahhoz,hogy csak szexe kelljek valakinek.

Hiszem,hogy egy ilyen fiatal lány is képes őszintén szeretni egy 50 éves férfit és vice versa.

Ránézésre egyébként nagyon nehéz valaki korát megmondani.Manapság be sem lehet lőni,mert meglepődik az ember.

Lehet,hogy az 50-es pasi akit láttál,egy rosszabb 40-es.

A csaj meg egy jobb 30-as.

Ki tudja?:D

Úgy már nem is tűnik a korkülönbség durvának.

Bár igaz,szerintem is inkább az számít,hogy ki mennyinek néz ki,mert mindenki az alapján ítél.

A saját korosztályombeli fiúk is bejönnek és néha a fiatalabbak is,de főleg a jóval idősebb férfiak.

Ez az apakomplexusos dolog nem mindenkire igaz.

Nekem speciel gyerekkoromban nem volt túl jó kapcsolatom apámmal,de senki ne mondja,hogy ezért vágyom idősebb partnerre.

Még csak gondolni sem akarok arra,hogy azét vágyom az idősebbekre,mert az apámat keresem bennük.Fúj.

Még a gondolat is elborzaszt.

Tehát mondom még egyszer,igazából nekem tetszenek a férfiak 18-tól 70-ig is,de főleg a 40-60-as korosztály.

Értük megbolondulok.

Más..és nem,nem másznék rá nős/házas/bármilyen kapcsolatban lévőre.

Mert ugyebár sokszor az idősebb korosztálynak már van valakije.

Remélhetőleg találni fogok majd valakit,aki szingli.

Engem az sem zavarna,ha gyerekei lennének.

Ha idősebbek,mint én az sem.:)

A kérdés az lenne,hogy hogy állna hozzám egy lány,aki velem egyidős és az apjával járok.

Mert én úgy érzem tisztelettel vagyok másokkal szemben,de azt sosem hagynám hogy engem vagy a páromat a kora miatt bárki megalázza.

2018. máj. 28. 16:21
 8/8 anonim ***** válasza:

Nagy esélye van egy 40-es 50-es férfinél az biztos de hogy a családjánál nics az is !

40+ff.

2018. máj. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!