Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, ti nem lesztek frusztrált...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ti nem lesztek frusztráltak, amikor meglátjátok, hogy milyen lányok vannak lehordva ebben a kategóriában átlagosnak, csúnyának?

Figyelt kérdés

2018. máj. 28. 20:25
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
88%

Nem.

Van olyan férfi, aki Sexiest Man Alive volt, szerintem meg ronda. De olyan is van, akire a barátnőim mondják, hogy csúnya, én meg odavagyok érte.


Ebből azt gondolom, nem tetszik mindenkinek ugyanaz. Itt sok a frusztrált nő és férfi, akik direktbe leszólják a szép embereket. Őket viszont nem szabad összekeverni azokkal, akiknek őszintén nem tetszik valaki.

2018. máj. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
77%
Nem. Nem érdekel.
2018. máj. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
33%
Ez azért van, mert a legtöbb nő verseng egymással, legfőképp a külsőségek terén (onnan tudom, hogy én is az vagyok). Azok, akik nagyon egoisták, inkább törnék ki a saját karjukat tőből, mintsem beismerjék, hogy egy másik nő szebb vagy csinosabb, mint ők. Nők előtt nőket nem szabad dícsérni, ezt tanuljátok meg. Csak és kizárólag tartós kapcsolatban, amikor a barátnőtök dícséri, lehet mondani, de akkor sem azt, amit gondoltok, csak a felét. Példa: "Csontokkal a kutya szeret játszani" Honnan jött? A túlsúlyos nőktől.
2018. máj. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
61%

Én magamnak akarok megfelelni, mások véleménye hidegen hagy.

Hozzá vagy szokva kérdező, hogy a bulvár lapokban mindenkit szuperlatívuszokkal istenítenek - leginkább a celeb-tetveket - és azt hiszed, hogy itt is így kéne lennie.

Itt mindenki leírja a saját véleményét, aztán annyi.

Ha ide beteszed egy futtatott ribi képét, akit a bulvárban körbenyalnak, az itt rendesen le lesz sorozva!!!

2018. máj. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

# 14


Kicsit sok rtl klubbot nézel, ne tedd, az agysejtjeid bánkák.

Köze nem volt most a celeb világnak semmihez.

Bulvár lap nem tudom hány éve volt amúgy a kezemben utoljára :D


Amúgy tényleg vicces, amikor már a kérdés is úgy kezdődik, hogy "fiúk, mi a véleményetek" és lányok válaszolnak.

Ebben az esetben egyértelmű az irigység és féltékenykedés.

2018. máj. 28. 21:40
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

Nincs olyan, hogy valaki mindenki számára vonzó legyen, vagy mindenki számára nem vonzó, viszont a többségnek lehet hasonló a véleménye.

Mindenkinek a saját dolga, hogy mi a vonzó számára, és ehhez senkinek semmi köze.

De azért túl komolyan se szabad venni, mert sokan csak a frusztráltságukat vezetik le itt.

Szerintem a legjobb referenciát nem a net mögötti anonimitás nyújtja, hanem hogy ténylegesen mennyire könnyű vagy nehéz az ismerkedés élőben.

2018. máj. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
82%
Hát egy kicsit megérint, nem tagadom, de mivel a valóságban sosem kaptam bántó megjegyzést ezért viszonylag hamar túllépek rajta. Ezen kívül nagyjából tudom milyen típusú emberek azok, akik a valóságtól elrugaszkodott ítéletet mondanak mások külsejéről, kölcsönösen nem egymást keressük, úgyhogy végső soron nem számít. Szóval kicsit rossz, de fölényeskedés nélkül mondhatom, hogy kinőttem abból, hogy túlságosan érdekeljen. Kamaszként sokkal rosszabb volt, akkor tényleg nagyon megráztak ezek.
2018. máj. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Nem. Kinek a pap, kinek a papné.

A profilképes meg tényleg fura volt

2018. máj. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
linkeld a szőke lányosat
2018. máj. 29. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
94%
Én eleinte frusztrált voltam nagyon, de miután ráeszméltem, hogy gyakorlatilag bárki le lenne húzva itt (nem azok által akik őszinte véleményt mondanak, hanem az olyanok által, akik direkt csúnyának akarnak látni mindenkit, aki náluk vonzóbb/akit nem kaphatnának meg), azóta nem érdekel.
2018. máj. 29. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!