Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondhatta ezt a lány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondhatta ezt a lány?

Figyelt kérdés

Egy lány barátomról van szó, épp vigasztaltam, családi gondok miatt. Az apjuk alkoholista, és sokszor ittasan jön haza. Ma nagyon maga alatt volt, sírt is, és akkor mondta ezt nekem. Nem tudtam mit mondani rá, de így visszagondolva olyan szerencsétlennek érzem magam, csak ültem mellette és simogattam.. Szerintetek azért mondhatta, mert esetleg többet érez, vagy csak a sírás beszélt belőle? Mit kellett volna mondanom?

Ne nézzetek hülyének, de nem értek a lányokhoz, ezért nem is volt még barátnőm. Köszönöm a válaszokat!

F/18


2018. máj. 28. 22:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Csak azt nem írtad le, mit mondott :)
2018. máj. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ja bocsánat, a lényeg lemaradt. Azt mondta, bárcsak minden férfi olyan lenne mint én...
2018. máj. 28. 22:48
 3/6 anonim ***** válasza:
Semmit nem jelent. Barátként tekint rád.
2018. máj. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
elsővel egyet értek semmit nem írtál csak hogy alkoholista az apja, de ha egy ilyen miatt tettél fel kérdést... hát nem tudom hogy sírjak e vagy nevessek.
2018. máj. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#4

Ott van leírva kommentben, mit mondott a lány, csak szólok.

2018. máj. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Fish1 ***** válasza:

Az is lehet, hogy azért mondta, hogy bárcsak az apja is ilyen lenne és nem olyan, amilyen. Ő is beletartozik a minden férfibe.

Amúgy szerintem sincs jelentősége.

2018. máj. 29. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!