Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindig a nő választ - hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig a nő választ - hogy kell értelmezni ezt a gyakran elhangzó mondást, és szerintetek tényleg így van-e?

Figyelt kérdés
Mert szerintem nem mindig van így, legfeljebb a nagyon népszerű, jó csajoknál, akiknek minden ujjára jut min. tíz jelentkező, de az átlag csajoknál már nem feltétlenül van így. Vagy mégis? Mit gondoltok?

2018. máj. 29. 09:58
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
92%

Biztos, hogy nem mindig a nő választ. Bátyám, pasim is koptatott már le csajokat, akik nem jöttek be nekik. Szóval nagyon nem.

Mondjuk én az én életemben nagyjából így éltem meg, hogy én választottam. Nem próbálkoztam senkinél, csak viszonoztam annak a közeledését, aki tetszett.

22/N

2018. máj. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
21%

11-es. Akkor is a csajok választottak, csak a tesód lekoptatta őket.


Mindig a befogadó választ, kár ezen vitatkozni. Ha van egy lakásod, és albérletbe ki akarod adni, te fogod eldönteni kinek adod ki. Lesz egy csomó jelentkező, de te választasz! Aztán lehet hogy van egy ismerősöd aki milliomos, rá akarod tukmálni, de ő elhajt. Itt is TE választottál, csak nem jött be. A választás nem egyenlő a sikerrel!

2018. máj. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
86%

12#

Van egy lakásod amit ki akarsz adni. Jön egy érdeklődő, körbenézi a lakást, majd azt mondja, hogy nem veszi ki mert zuhanyzó van a fürdőben, ő pedig kádat akart. Rögtön egy olyan eset amikor nem te választassz.


De ugyanúgy ott van az az eset, ha egy randin a pasinak nem jön be a csaj és ezért a férfi nem hívja több randira a nőt. A lány hiába érezte jól magát, hiába akarna második randit ha a pasi nem akar már találkozni. Na itt is a férfi választott.

2018. máj. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Nem mindig, de az esetek többségében.
2018. máj. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
63%

Ha egy disco-ban üldögél tíz lány és te úgy döntesz megszólítod az egyiket nem kiválasztottad őt? Nem a te választásod hogy ő hozzá mész oda? Persze utána dönthet hogy akar-e tőled valamit de te épp így eldöntheted hogy lesz e folytatás. Egy nő a feje tetejére is álhhat akkor se fogod választani ha csúnya vagy egyéb okból nem megfelelő.

Ez a mindig a nő választ akkor lenne ha úgy működne a párkeresés mint a bevásárlás. Ha a nőnek csak rá kéne bökni a neki tetsző férfira (ugye a hasonlatban ő az áru) és a paainak nem lehetne beleszólása.

Ezzel szemben ha nem tetszik valaki nem próbálkozol nála már ez is egy választás aztán ha próbálkozol és igent mond de a randin rájössz hogy mégse ő kell akkor nem hívod el újra ez is egy választás és ha nem akarsz vele többet találkozni ő hiába akarna téged választani. Ahogy akkor is te választasz ha a nő kezdeményez de elhajtod és akkor is ha fogadod a közeledését. A párkeresés/párválasztás nem egyirányú folyamat és nem csak az egyik félen múlik.

Ez a mindig a nő választ tipikusan a sikertelen férfiak szlogenje. Ha logikusan végig gondolja az ember máris megcáfolódik a dolog.

2018. máj. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
0%

15-ös. Egy jóképű férfire több nő mond igent. Wooooaa, feltaláltad a spanyol viaszt! Jajjj, bocsika, a férfi választott. Aha, de csak úgy, hogy előtte 10 nő adott zöld jelzést.


Akkor most vegyünk egy ronda férfit. Az ő választási lehetősége ZÉRÓ, nulla. Őt is majd választja egy olyan nő, akinek valamiért jó lesz.


Amúgy már láttam én koppanni macsókat is, akinek a jól bevált nézése és pózolása 20 perc után már kevés volt, így a lány nem látta potenciális férfinak.


A férfi annyit tud tenni, hogy ad magára, céltudatos, határozott stb... ezzel kitágítja a kört a nőknél, akik majd igent mondanak rá. Egy megcsalásnál sem lenne a férfiaknak esélye, ha egy külsős nő nem rakná szét a lábát nekik.


Ösztön szinten meg totálisan az van az embereknél is mint az állatvilágban. Szerinted miért jár konditerembe a férfiak 90%-a? Miért tetováltad? Miért akar mindenki többnek látszani? Azért, hogy nagyobb eséllyel válassza majd őt ki egy nő....ja bocsika, hogy nagyobb eséllyel szedje fel a nőt (mert tudom hogy az egód nem fogja tudni megemészteni a dolgot).


Szerinted miért udvarol egy férfi? Jaj, ne ebből a korcs mai világból indulj már ki, mert itt már tényleg nincsenek szabályok, a lényeg a fűvel-fával-bárhol-bármikor. Uhhh, tényleg, bocsi, valószínűleg nem is egy kulturkörből jövünk.


Oké, neked van igazad... :)

2018. máj. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
80%

16#

Tehát ha egy férfi elhív randizni egy nőt és a nő beleegyezik akkor a nő választott.

De ha egy nő elhív randizni egy férfit és a férfi beleegyezik akkoris a nő választott.

Sőt, ha a férfi rá sem néz a nőre és esze ágában sincs randira hívni, akkoris a nő választott.

Ez valahogy nem áll össze.

2018. máj. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

#16 Istenem xD Senki sem találta fel a spanyol viaszt, nem az itt válaszolók tehetnek arról, ha sötét embereknek elkell magyarázni, hogy a fū zöld és az ég kék.

Nem értem, hogy “a férfiaknak nehezebb” szövegeken picsogó ronda férfiaknak hogy nem esik le, hogy ronda nõk is vannak, nekik is épp olyan nehéz.

Te is ilyen spanyol viaszos bölcseletekkel jössz, amikor arról magyarázol, hogy mindig a (szép) nõk választanak. (ami úgy szintén nem igaz kevésbé szép nõkre, de az õ példájukat te is ugyanúgy nem vetted számba)


Mintha egy nõnek nem kellene pontosan e cél érdekében adnia magára, mintha nem foglalkozna sok nõ megszállottan sokat a külsejével ahhoz, hogy úgy nèzzen ki ahogy, nem rivalizálna folyamatosan a többi nõvel. Hagyjuk:) te valami trollocska lehetsz...

2018. máj. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
63%

51%os mi nem ugyanarról beszélünk. Most vagy annyira bele vagy vakulva a saját nézőpontodba és nyomorodba hogy nem tudod értelmezni ha valaki máshogy látja vagy komoly szövegértési problémád van.

Annak amit írtam nincs köze a kinézethez.

Annak hogy MINDIG a nő választ nincs realitása mindegy hogy te próbálkozol nőknél vagy ők nálad. Az esetedben lehet hogy igaz amennyiben a 200 cm-es 50 kilós nőtől a 150 cm-es 200 kilós nőig neked mindegy hogy ki választ téged te összejössz vele mert teljesen igénytelen vagy és a magad részéről egyáltalán nem próbálkozol (ami ismétlem szintén egy választás) vagy minden szembejövő nővel kikezdesz nemre korra egyéb hova tartozásra tekintet nélkül. Akkor a te esetedben mindig a nő választ. Ettől függetlenül a normális emberek akik kritériumok szerint keresnek és választanak párt mind választanak azzal hogy megkezdik, elfogadják, folytatják az ismerkedést vagy épp megszakítják azt. És ez nem függ az adott ember külsejétől.

Ahogy a sikertelenség se feltétlenül külső függvénye mert gondolom az utolsó mondatomra hegyezted ki a hozzászólásodat máskülönben teljesen érthetetlen számomra miről beszélsz.

2018. máj. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

"Mintha egy nõnek nem kellene pontosan e cél érdekében adnia magára, mintha nem foglalkozna sok nõ megszállottan sokat a külsejével ahhoz, hogy úgy nèzzen ki ahogy, nem rivalizálna folyamatosan a többi nõvel."


Nem "kell". De nekik alighanem még ez is kényelmesebb, mint a férfiak helyében lenni, különben nem csinálnák :)

2018. máj. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!