Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindig a nő választ - hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig a nő választ - hogy kell értelmezni ezt a gyakran elhangzó mondást, és szerintetek tényleg így van-e?

Figyelt kérdés
Mert szerintem nem mindig van így, legfeljebb a nagyon népszerű, jó csajoknál, akiknek minden ujjára jut min. tíz jelentkező, de az átlag csajoknál már nem feltétlenül van így. Vagy mégis? Mit gondoltok?

2018. máj. 29. 09:58
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
83%

Na jó ha ekkora vita lett ebből a kérdésből kérem jelentkezzen az a nő aki olyan férfival van együtt akit nem ő saját maga választott maga mellé társnak.

A férfi udvarolhat de a nő választ.

2018. máj. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
21%
Akkor jelentkezzenek azok a férfiak is, akik olyannal vannak, akit nem választottak ki "udvarlásra", hanem csak úgy belecsöppentek egy kapcsolatba
2018. máj. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
68%
Előző válaszolóknak üzenem, mindkét fél választ, és akkor jönnek össze, ha mindketten kiválasztották a másikat. Te hiába választod ki Brad Pittet, ha nem kellesz neki. :D Vagy Angelina Jolie hiába vet rád szemet, ha neked Katica kell Kukutyinból. :D
2018. máj. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Ha vagy akkora kaliberű férfi, akkor választhatsz a sok téged választó nő közül. Amúgy meg csak kiszemelheted a nőt, felkeltheted az érdeklődését, aztán reménykedhetsz hogy összejön.

Az átlag nő - átlag férfi, akarom mondani ha azonos fajsúlyban vannak, akkor csak élj abban a hitben hogy TE mint férfi választasz. :D


Aztán ha meg szétnézel korunk óriási vívmányánál, a tz online társkeresőknél, valahogy ott sem látom azt, hogy a férfiak választanak nőt. Megy a sok kamu, a sok műmájerkedés, csak hogy többnek látszódjanak a gyengébbik nemnél. Vajon miért panaszkodnak arra a férfiak, hogy 100 levélből egyre sem válaszolnak vissza nekik? Pedig ők széles skálán választottak nőket.


Figyelj, engem nem győzöl meg erről, mondhatni emberedre akadtál. 1994-óta ezzel foglalkozom, a szakdolgozatom témája is majdnem ugyanez volt. Amiről te beszélsz az a felszín, egy férfi és egy nő teljesen másként éli meg az egészet.


Jó, te nyertél, részemről lezárva a téma.


A másik kételkedőnek meg üzenem hogy házas vagyok, nem kell ismerkednem, nem vagyok "ronda", csinos barátnőim voltak előtte, a feleségem is igen szemrevaló. Bizony, bizony neki is felkeltettem az érdeklődését, udvaroltam neki, azt szerettem volna elérni hogy engem válasszon a sok-sok riválisom közül. Apropó, kiegészítem a mondanivalómat, mert ez így nem helyes. Én is kiválasztottam őt, de ő döntött arról, hogy velem lett a végén.


Most már tényleg eldobom a billentyűzetet.

2018. máj. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
TrIGGereD
2018. máj. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Szerintem a jó csajoknál se feltétlen van így. Lehet csak egy példa az enyém de ez is példa. Engem hiába mondanak jó csajnak, hiába van rengeteg próbalkozó mindenféle kategóriából én kinéztem egy fiút aki ráadásul nem is a legjobbnak mondott pasik között van mégsem tudom megszerezni bármit teszek is. Szóval szerintem nem mindig igaz ez a mondás. 22/L
2018. máj. 30. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!