Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az ilyen mégis mit képzel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen mégis mit képzel magáról? Hogy koptathatnám végre le?

Figyelt kérdés
van egy srác akit kb 14 éves korom óta ismerek, most 20 évesek vagyunk. régebben is beszélgettünk de pár éve már rendszeresen találkozni akar. kb 3 éve találkoztunk is, gondoltam haverkodás, ilyesmi. a találkozásra elhozta egy haverját is és ilyen nagyon alpári szexista vicceket mondtak végig.. 30p után le is léptem. azóta kb fél évente, egy időszakban gyakrabban rendszeresen rámirogatott a srác. szexuális ajánlatokat próbált tenni, képeket küldött a nemi szervéről és a páromat szidta, aki emiatt ideges lett és elküldte a franba. erre a srác kb megfenyegette. én konfliktus kerülő vagyok, szeretek mindent békében intézni. megmondtam neki, hogy hagyjon békén.békén is hagyott. de most kb fél év után megint rámírt, hogy találkozhatnánk... kezdem ezt nagyon unni és borzasztó ideges vagyok miatta. letiltani nem merem, nem akarom hogy másokon át keressen meg esetleg...
2018. máj. 30. 10:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%

"letiltani nem merem, nem akarom hogy másokon át keressen meg esetleg..."


Beszarás...nem mered letiltani? Akkor edd meg amit főzöl és viseld tovább a zaklatását. Te döntésed, te bajod.

2018. máj. 30. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
ha letiltanám attól rettegnék, hogy mikor keres meg másokon keresztül vagy "áll bosszút" vagy bármi
2018. máj. 30. 10:08
 3/14 anonim ***** válasza:
96%
Hülye vagy. Miért állna bosszút? Tiltsd le, vagy ne írj vissza neki. Ennyire ne legyél életképtelen.
2018. máj. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
elég agresszívnak tűnik
2018. máj. 30. 10:19
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

És mégis mit csinál, ha letiltod?

Elárulom: semmit.

Ez a pasi csak meg akar dugni. Mivel nyitott vagy arra, hogy rád írjon, elérhetőnek tűnsz, ezért bepróbálkozik. Ennyi.

Ha tiltod, akkor leesik neki, hogy ebből nem lesz szex és ír a többiekre.

Nem érsz neki annyit, hogy ennél több energiát fektessen abba, hogy felpróbáljon.

Nem fog zaklatni meg másokon keresztül bosszút állni.

Kivéve, ha egész idáig adtad alá a lovat, és most ejtve érzi magát. Akkor így jártál.

2018. máj. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
de miért pont én? 4 éve van párom akivel az eljegyzést tervezgetjük.. ezt a srác is tudja. emellett meg nem is vagyok az a ribizli típus, sőt...
2018. máj. 30. 10:27
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Tiltsd már le!

Azért keres meg, mert reagálsz rá. Igen, a negatív reakció is reakció, azzal is lehet folytatni a beszélgetést.


22/N

2018. máj. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan tiltsd le. Azért enged meg ennyit magának, mert hagyod neki. Amúgy nálunk, ha ilyen lenne a bátyáim meg a párom valószínűleg már elbeszélgettek volna vele 8 szemközt, hogy akkor mi is van.. de ha nincs tesód.. Apukád?(mert nekem pl Apukám nincs) vagy bárki? Nehogy már a befőtt tegye el a nagymamát.....
2018. máj. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
31%

Jelentsd fel.

Vagy ismerkedj meg 1 két méteres faszival.

Az majd ráijeszt

2018. máj. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
77%

Nem képzel semmit. Csak tudja, hogy tetszik neked. Évek óta tartod vele a kapcsolatot, elmentél vele randizni, tűröd, hogy bunkózik veled, nézegeted a képet a farkáról, és eszedben sincs megszakítani vele a kapcsolatot.

Örülj, hogy a vőlegényed még nem dobott ki.

2018. máj. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!