Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/Nők! Ti kiket szoktatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők! Ti kiket szoktatok megnézni (akár hosszasan) akár nem például az utcán?

Figyelt kérdés
Azt aki csunya, vagy azt aki szép és jól nézki. Vagy mindkettő? Normális válaszokra vagyok kiváncsi.

2018. jún. 1. 16:27
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Vagy papucs köpöcben :D
2018. jún. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Úgy általában a korosztályomat, vagy azt a korosztályt, akivel esetleg el tudnék képzelni egy kapcsolatot (értsd: a kisgyerekeken, tinifiúkon és apám korú vagy idősebb papikon kívül nagyjából minden férfit). A nekem tetsző férfiakat szoktam tovább nézni, vagy azokat, akikben van valami különleges (különleges öltözködés, hajviselet, tetoválás, ékszerek). A nekem nem tetsző (nem feltétlenül csúnya) férfiakat kevesebb ideig figyelem. Senkit nem bámulok, csak titokban leskelődöm ;)
2018. jún. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
És azt is megnézitek aki csunya?
2018. jún. 1. 20:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!