Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Mennyire zavar titeket,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mennyire zavar titeket, ha egy lánynak/barátnőtöknek nincs annyira dús haja? 21/L

Figyelt kérdés
Természetesen azért kérdezem, mert nincs annyira dús hajam. Pár évvel ezelőtt még nagyon sok volt, viszont a folyamatos stressztől körülbelül a 2/3-a kihullott (még szerencse, hogy volt miből). Ha visszanézem a régi képeket nem sok különbséget látok az akkori és a mai kinézetem között, mert hullámos a hajam, viszont érzem, hogy jóval kevesebb van, mint anno, ami nagyon bánt és ettől kevésbé érzem magam nőiesnek. Kérdés, hogy mennyire számít a haj mennyisége nektek?

2018. jún. 2. 14:37
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
70%
Nekem meg sokkal rövidebb, mint volt. Szedhetsz hajvitamint, de loszart nem ér, ezért póthajaznak manapság olyan sokan.
2018. jún. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
21%

Szerintem sokkal jobban orul egy normalis fiu annak, ha tudsz nokedlit szaggatni mint h annyi a hajad amennyit mar a porszivo se szed ossze :D

Amugy a ricinusolaj csodakat tesz, tenyleg.

2018. jún. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
14%
Az többet számít, ha valakinek ettől függ, mennyire érzi magát nőiesnek...
2018. jún. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
83%
Vizsgáltasd ki magad, mert nem csak pszcihés, hanem szervi oka is lehet a hajhullásnak, az egy okozat.
2018. jún. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
26%
Otoske. Mert neked ettol letorik az ujjad, a te bajod. Ezt nokent mondtam...szerintem ez egy notol minimum :D ahogy az uramtol meg elvarom h kezbe elhozzon 2 zsugor vizet :D es ne velem cipeltesse. Te is csak az vagy gondolom, akinek millio elvarasa van a ffi fele, de nyujtani a szopason kivul mar mast nem tudsz. :D
2018. jún. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
42%

A 11.kerben lakom Kelenfoldon, diplomas emberkent :D

Amennyi eszed lehet ilyen csolatassal...te max valami jozsefvarosi gettoliba vagy :D

2018. jún. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
45%
Szoval beletrafaltam :D kis hisztis mirtil :D
2018. jún. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
87%

Inkább cipeled mint hogy az legyen a minimum hogy fozzek mossak takaritsak nokedlit szaggasak pláne hogy már lehet a boltban készen kapni akkor minek szenvedjek vele

2 zsugor ásványvizet pedig nevetve elbirok nem kell hogy egy férfi helyettem cipekedjen

Nincsenek nagy elvárásaim csak egy amiből nem engedek

Nem leszek a párom pót anyja nem főzök mosok takaritok rá nem vagyok a bejaronője mindent felesben osszunk el vegye ki a részét hazimunkabol ahogy en is kiveszem a részem a cipkedes ,javítás , ház körüli munkában

Azért mert nő vagyok ne legyen már ilyen hülye elvárás hogy jajj főzz szaggas nokedlit meg akkor vagy jó nő ha pörköltet fozol nokedlivel

Őszintén én gyűlölők főzni még magamra is nem hogy másra

Ezért annyi elvárásom van hogy ezt oldja meg magának

Szerintem nem sok elvárás

2018. jún. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
0%
Csajok,ne veszekedjetek,az nem derült ki,melyikőtök jó s_opásban,,őt megismerném! 😉 F
2018. jún. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
21%

En csak azt nem ertettem soha, ha valakinek valami mas az elkepzelese egy adott temarol, akk megis miert lobban fel habzo szajjal, hogy bezzeg nem es nem...:D

Jolvan lanyok, utaltok fozni, nem is kell mindenkinek szeretni,de nem hiszem el h egy eleg hetkoznapi kifejezest, ami egyertelmu h 1 megnyugtato pelda akart lenni, megis miert kell vergodve kifakadni ra, es az ellenkezojet hajtani.

Emogott mindig azt ereztem, h ha valamire igy veri magat valaki, amogott tobb van..pl vetette mar a masik nem a szemere azt, h ilyen~olyan baja van a novel...

Es ezek a veres rekaciok valamilyen serelembol jonnek...:D

2018. jún. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!