Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Mennyire zavar titeket,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mennyire zavar titeket, ha egy lánynak/barátnőtöknek nincs annyira dús haja? 21/L

Figyelt kérdés
Természetesen azért kérdezem, mert nincs annyira dús hajam. Pár évvel ezelőtt még nagyon sok volt, viszont a folyamatos stressztől körülbelül a 2/3-a kihullott (még szerencse, hogy volt miből). Ha visszanézem a régi képeket nem sok különbséget látok az akkori és a mai kinézetem között, mert hullámos a hajam, viszont érzem, hogy jóval kevesebb van, mint anno, ami nagyon bánt és ettől kevésbé érzem magam nőiesnek. Kérdés, hogy mennyire számít a haj mennyisége nektek?

2018. jún. 2. 14:37
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:
Huh mikről maradtam itt le tegnap! :D Sajnos nem teljesen értem mi miatt robbant ki pontosan a vita, mert egy pár választ már eltávolítottak, de megtisztelve érzem magam, hogy a kérdésem teret adott egy veszekedésnek, ami miatt tuti, hogy bekerül a "hét legnépszerűbb kérdései" közé és még több pasi fog majd tudni válaszolni rá. Köszönöm az eddigi és a további válaszokat is! :) További jó veszekedést!
2018. jún. 3. 09:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!