Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van barátnőm de tetszik egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van barátnőm de tetszik egy másik lány mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van barátnőm lassan 1 éve,de régóta tetszik egy másik lány is. A barátnőmmel nem annyira jó a kapcsolatunk,de szeretem úgy érzem. Viszont a másik lány már 3 éve tetszik csak mindig úgy volt ha neki nem volt senki akkor nekem igen,ha nekem nem akkor neki igen. Majdnem minden nap látom és nem tudom hogyan tudnám kiverni a fejemből. Tapasztalatok , vélemények érdekelnének!

23 f



#Barátnőm van #tetszik egy másik lány
2018. jún. 2. 18:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha szeretnéd a barátnődet, akkor nem kellene neked másik nő és nem tetszene ilyen szinten neked más.


Ha sz..r a kapcsolatod, akkor miért nem vetsz neki véget?


Eléggé szánalmas vagy, bocsi.

2018. jún. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Szia, dugunk? 😘😍😊 23L
2018. jún. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bocs, de 23 évesen minek kell egy elcseszett szappanoperát játszani? Tetszik a lány, te is tetszel neki. Kilépsz a mostani kapcsolatodból (akit max. szeretsz, de szerelmes nem vagy belé), ő is kilép a kapcsolatából ha van neki, és járni kezdtek. Miért kéne kiverni a fejedből, én nem értem. Gerincet növeszteni kellene megtanulni, és szakítani a barátnőddel, mert nagyon tisztességtelen, hogy együtt vagy vele, miközben más kellene.
2018. jún. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én voltam már úgy lányként, hogy a barátom elmondta tetszik neki egy másik lány, de azt is mondta engem akar, velem akar lenni, kidumálta magát én meg vele maradtam. De ez így nagyon rossz volt, mert hiába próbáltam magam meggyőzni, tudat alatt tudtam, hogy nem szeret igazán. Sokkal tisztességesebb lett volna, ha szakít velem. Szerintem ülj le a barátnőddel és mondd el neki őszintén, hogy más felé vannak érzéseid, úgy érzed nem olyan jó a kapcsolatotok, ezért úgy érzed jobb lenne szakítani. Biztos rosszul fog esni neki, de ez így tisztességesebb veke szemben, mintha átvernéd. 21/L
2018. jún. 3. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!