Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha más férfiakról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha más férfiakról ábrándozok?

Figyelt kérdés
Egy eléggé friss kapcsolatban vagyok épp. Szeretem a páromat, jól érzem vele magam, semmi problémánk nincs, minden szépen alakul köztünk. Nem rég feküdtünk le egymással először, nekem ez volt a legelső. Nem sikerült valami jól, pedig nagyon próbálkozott. Reméltem hogy legközelebb jobb lesz, de nem, egyszerűen nem tud kielégíteni. Emiatt természetesen nem szeretem kevésbé, nem haragszom érte, biztos vagyok benne hogy idővel jobb lesz. Őt többször is kielégítettem már, és én is vágyom arra hogy nekem is jó legyen. Egy ideje elkezdtem azon gondolkozni, hogy milyen lehet mással, másokról fantáziálok és emiatt rosszul érzem magam. Fogalmam sincs mit tegyek, de ez így nekem nagyon nem jó.
2018. jún. 3. 22:07
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
70%

"Nem sikerült valami jól, pedig nagyon próbálkozott."

= Eszembe nem jutott segíteni neki azzal, hogy mit szeretnék.


"Reméltem hogy legközelebb jobb lesz, de nem, egyszerűen nem tud kielégíteni."

= Valójában nekem sincs fogalmam sem róla, de azért tőle elvárom, hogy neki legyen.

2018. jún. 4. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
67%
Ha egy nőnek nem jó a szex, akkor nem szerelmes.
2018. jún. 4. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
0%
Bocsánat, folytatom, tehát vagy nem szerelmes vagy a partnerén érzi azt, hogy nem szerelmes. Ez a kettő oka lehet. Persze nem mindegy a méret sem, nekem pl. a nagy fájdalmas volt, de ha szerelmes lettem volna, szerintem élveztem volna.
2018. jún. 4. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!