Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azok a nők, akik képesek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a nők, akik képesek kezdeményezni egy férfinál (vagyis ők írnak először) egy társkeresőn, azok nagyon elkeseredettek már?

Figyelt kérdés

2018. jún. 4. 13:45
 1/10 anonim ***** válasza:
98%
Máskor meg az a bajotok, hogy nem kezdeményezünk
2018. jún. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
vagy csak ilyen kedvük van
2018. jún. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
Nem gondolnám, inkább az jön le, hogy túl tud lépni a pitiáner félelmein.
2018. jún. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

miért lennének elkeseredettek?

csak nem akarnak a sült galambra várni és tesznek azért, hogy összejöjjön nekik, hisz nem véletlen vannak ott fent

2018. jún. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
2018 van. A no is irhat a ferfinak. Budapesten ez altalanos.
2018. jún. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, inkább értelmesek.
2018. jún. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
77%
Ráírni valakire nem nagy kunszt....a személyes kezdeményezés az már valami:)
2018. jún. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül, az is lehet, hogy pont lelkes, kezdő társkeresők. Anno egy férfire én is magamtól írtam rá. Sőt, igazából megkértem egy fizetős pacákot akit visszautasítottam, dobja már meg az emailcímemmel azt a felhasználót, mert én nem tudok ráírni. :D Jófej volt, örök hála, elküldte neki. Másnap vagy két nappal később rám is írt a kiszemelt, röviden beszélgettünk, aztán vége lett. Nem volt semmi kémia.
2018. jún. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
17%
Nem. Azok a pasik őrülten vonzóak/jóképűek/gazdagok/izmosak. Ugyanis egy nő nem fog ráirkálni csak úgy egy átlag szürke pasira. Azt te se gondolod komolyan.
2018. jún. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy kinél kezdeményeznek. Ezt az igen lényeges szempontot nem vetted figyelembe:D


Elkeseredett lenne akkor esetleg, ha lúzereknél kezdeményezne társkeresőn.

2018. jún. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!