Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet az, hogy legjobban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet az, hogy legjobban egy olyan lány tetszik akinek születésétől nincs meg az egyik alkarja?

Figyelt kérdés

Nem mondom, hogy bármilyen lányt megkaphatok de nyugodtan lenne lehetőségem (más szemszögéből) "jobbra"


De nekem mégis ő a legegészebb..


2018. jún. 6. 12:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
87%
Attól, hogy a média azt nyomja az arcodba hogy mindennek tökéletesnek kell lennie ez nem ìgy van. Inkább örülj neki, hogy neked ő a legszebb!
2018. jún. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
81%
Hogy lehet? Hát így.
2018. jún. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Ipari Vagány ***** válasza:
78%
A vonzódást nem lehet megmagyarázni. Lehet valami a kisugárzásában, aminek nem tudsz ellenálni. Van ilyen.
2018. jún. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
72%

A végtaghiánya miatt elesettnek látod és a felébredő védelmező ösztöneid miatt ferdinak érzed magad mellette. Ezért van az, hogy a legtöbb férfinek a kistermetű/vékony/buta lányok tetszenek. Minden bántás nélkül írom.

N

2018. jún. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
7%
Duma. Tegyük fel hogy összejösz vele. Az első utcai suttyó beszólására szakítasz majd, persze nem azért mert hiányzik az egyik alkarja hanem mert csak.
2018. jún. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
73%

Én csodálom, hogy ilyen is van:)


Nekem eszembe sem jutott, hogy ilyen emberhez vonzódnék, inkább rossz érzéseket és sajnálatot vált ki, de örülök, hogy nem mindenki olyan, mint én.


Habár nem olyan nagy probléma akkor, ha pl. jól-használható mechanikus műkart illesztenek a helyére, ami nagyon jól elvan készítve. Láttam ilyent interneten, bár nem tudom, hogy mennyire elterjedt.

2018. jún. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem jó hogy neked az ilyenek is tetszenek. Én is ilyen vagyok mondjuk. Ő nem tehet róla hogy így született. Neked meg tetszik. Ez így van jól
2018. jún. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
51%
Soha vissza nem térő alkarom. :)
2018. jún. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nekem még a kicsit kiálló felső fogsorú lányok tetszenek. Nem tudom miért,ez ilyen. Inkább próbálkozz nála.
2018. jún. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

kössz a válaszokat..


-védelmező ösztönöm amúgy is van (erősebb mint kellene) úgyhogy nem hinném, hogy valamit még tud rajt felturbózni


-sem az utcai suttyó sem a japán császár nem szól bele, hogy nekem ki tetszik..nem az én szemeimmel látnak, hagyjuk már


-különben meg tisztára életképes :) de azért bizti kitalálnám hogyan rendezzek rá egy próbaműkezet


ja és senkit nem pontoztam le, még mielőtt félreértené vki

2018. jún. 6. 12:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!