Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet az, hogy legjobban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet az, hogy legjobban egy olyan lány tetszik akinek születésétől nincs meg az egyik alkarja?

Figyelt kérdés

Nem mondom, hogy bármilyen lányt megkaphatok de nyugodtan lenne lehetőségem (más szemszögéből) "jobbra"


De nekem mégis ő a legegészebb..


2018. jún. 6. 12:12
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Ne akard megmagyarázni, miért vonzódsz hozzá. Fel tudod sorolni, pontokba szedni, miért ő, az már gond. Egy ember maga egy egész és akkor jó, ha külső, belső, minden úgy egyben kell.

Én sem tudom mai napig, miért is egy olyan lányba szerettem, aki, az itteni osztályozás szerint, 3-5 között lehet. Az meg egyáltalán nem érdekel, ki mit mond és hogy lazán lehetett volna mások szerint sokkal csinosabb is. Egyszer őt szeretem, miért kéne mások véleményére hallgatnom??

2018. jún. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
81%
Hát gondolom rendelkezel azzal a pozitív tulajdonsággal, hogy testi hibával is embernek tekinted. :D Örülj neki...
2018. jún. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
90%
10.: igen, pont ezt írtam. A lányt elesettnek érzed, ezért a védemező ösztönöd aktiválódik és férfinek érzed magad. Egy "ép", sportos, erős, határozott lányt nem kell védelmezni,ezért melletük nem éreznéd, hogy értékes vagy
2018. jún. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
73%
Ne keresd az okot, örülj neki és ennyi. Én örülök neki...😀
2018. jún. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Nincs ezzel az égvilágon semmi baj!


Nekem volt egy fiú osztálytársam pontosan ugyanezzel a “hibával”, és szinte már fel sem tűnt. Egy helyes, jó fej gyerek. Mindig van valami csaja.

2018. jún. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

#4, 13 teljesen rossz az általánosítás.


Kizárólag az adott személy beállítottságától függ.

Mert éppen azért is értékesnek érezheti valaki magát, hogy egy "sportos, erős, határozott" lány "elismeri" az értékeit azáltal, hogy kapcsolatban vannak.


Egyébként meg homlok egyenest ellentmond azoknak a szintén alaptalan általánosításnak, hogy "trófea vadászat", a "férfiaknak a tökéletes külső kell", stb.


Akkor ezek közül melyikek az igazak? Mert baromira ellentmondanak.


Abban egyetértek, hogy a kérdezőben van védelmező ösztön. De ebből kár lenne kihozni, hogy a "sportos, erős, határozott, nagyobb termetű" lányok kevésbé tetszenének a férfiaknak, mint a "kistermetű, vékony, félénkebb" lányok. Kinek mi tetszik.

Emellett egy nőt egy férfi ugyanúgy védelmez, ha 155 cm és 40-50 kg (egyik exem) és akkoris ha 185 cm, 80-90 kg (egy másik exem). Mert nő. Mert szereti. És mert férfi.


Az ilyen általánosításokkal vigyázni kell. És ez igenis bántó és lealacsonyító vokt a férfiakra nézve.


A kérdésre visszatérve pedig nyilván van a szóban forgó lánynak ezer olyan tulajdonsága ami vonzóvá, szimpatikussá és értékessé teszi a kérdező számára. Szerencsére korántsem sem minden férfi és nő felszínes, ítélkező.

2018. jún. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

utolsó, köszi!


belefáradtam mégegyszer a szájába rágni :(


lehet, hogy még most sem érti :)

2018. jún. 7. 01:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!