Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Zavarna, ha a férfinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Zavarna, ha a férfinak akivel ismerkedtek a bal akarja hiányozna?

Figyelt kérdés
Nem lenne emiatt flusztrált, egy kovács rokona pedig csinált neki egy nagyon díszes műkart.
2018. jún. 7. 07:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
69%

Sajnálom, én valószínűleg az ismerkedésig se jutnék el.

És elhiszem, hogy lehet így teljes életet élni és tiszteletem érte, de valószínüleg engem frusztrálna és ezzel csak kellemetlen helyzetbe hoznám a másikat.

2018. jún. 7. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
49%
Engem nem zavarna egyáltalán. A díszes műkar viszont furcsán hangzik.
2018. jún. 7. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
39%
Mindenkit zavarna. Más kérdés, hogy ki az, aki ennek ellenére elfogad.
2018. jún. 7. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%
Anyám egyik exének a jobb karja hiányzott. Igaz, díszes műkarja nem volt, nem is tudom, az milyen lehet... De lehet, jobb is.
2018. jún. 7. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
65%
Igen. Nem is kezdenék ismerkedni vele.
2018. jún. 7. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Az a díszes nem tudom, hogy került oda, szeritnem a SwiftKey szórakozott.

És miért nem kezdenétek? Félnétek tőle?

2018. jún. 7. 08:23
 7/17 anonim ***** válasza:
23%
Mert se nem vonzó, se nem férfias.
2018. jún. 7. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy picit nehéz ilyen kérdésre sértés nélkül válaszolni...

A nők ösztönösen, belénk van kódolva, hogy a megfelelő férfi egyedet keressük az utódnak és stb stb.


Ettől függetlenül láttam már olyan párokat is (városban elég sűrűn találkozni ezzel), hogy az egyik fél tolószékben ül és látszik, hogy párkapcsolatban élnek.

Minden esélyed meg van a pár találásra, na ezzel ezt akarom mondani csak kicsit nehezebben egy elfogadóbb nő mellett.

2018. jún. 7. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
72%
Tegnap is volt egy ilyen kérdés, csak ott a csaj alkarja hiányzott. Ha megfogna belsőre/külsőre akkor nem zavarna.
2018. jún. 7. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
21%

Sajnos ilyenek a nők, ahogy az előző leírta.

Pedig 99.9%, hogy a születése után történt, és valami baleset miatt történt, tehát a gén-felépítését nem rontja el. Ez van :/

2018. jún. 7. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!