Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez most mi? Eddig minden jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most mi? Eddig minden jó volt, most meg jött ez a dolog. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A párommal 3 éve vagyunk együtt, és fél éve költöztünk össze. Nagyon régóta ismerjük egymást, és tudom hogy 15-19 éves koráig volt egy barátnője aki meghalt szívbetegségbe, emiatt lett vége. 23 volt a párom amikor összejöttünk. Nos, tegnap éjjel (néha kijár cigizni) kiment az erkélyre és vitte a tárcáját is. Odamentem az ablakhoz és láttam, hogy az egykori barátnőjének a fényképét nézi amin ketten vannak rajta és zokog. Nem akartam kémkedni, csak nem tudtam hogy minek viszi a pénztárcát. Nagyon megrázott a dolog.


26L



2018. jún. 8. 02:09
1 2
 1/13 Fish1 ***** válasza:
95%
Egyértelműen nincs túl rajta még mindig. Lehet, hogy évfordulója volt annak, hogy meghalt, vagy hogy összejöttek. Mondjuk nekem furcsa, hogy a pénztárcájában tartja a képet. Ha túllépett volna rajta, betette volna egy albumba vagy akárhova, ahol nem látja minden nap. De miért nem kérdezed meg őt róla?
2018. jún. 8. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%

Én is évfordulóra gondoltam. Lehet csak eszébe jutott. Volt ilyen máskor is kérdező? (ti is majdnem annyi ideje vagytok együtt)

31/f

2018. jún. 8. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Lehet nem tudta feldolgozni még. Lehetett évforduló is. :(

Más nagyon ha egy ilyen tragédia miatt van vége egy kapcsolatnak,mint ha elmúlna a szerelem.

Én sem biztos, hogy fel tudnám dolgozni egy hamar. :(

2018. jún. 8. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
95%
Mondjuk kimehettél volna hozzá az erkélyre és mellette lehettél volna. Szerintem semmi extra teendőd nincs. Legyél a barátod mellett, amikor rosszul van. Nem kell vigasztalni, nem kell faggatni, pláne nem számonkérni, hogyhogy nincs még túl rajta. Egyszerűen csak legyél ott vele. Esetleg kérdezd meg, tudsz-e valamit segíteni a tragédia feldolgozásában. Nem könnyű embert választottál párodnak, lesznek még nehéz óráitok. De tudnia kell, hogy mellette vagy és támogatod.
2018. jún. 8. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nehéz helyzet. Elhiszem, hogy neked is az, de el kell fogadnod, hogy ő mindig a szívében lesz, mert ez más, mint egy szakítás. Attól még ő szeret téged, de az ő emlékét is szereti. Ezt csak az értheti meg, akivel már ez megtörtént. Téged is megértelek, mert egy ilyen helyzet rosszul eshet, talán úgy érezheted, nem szeret eléggé, de a szívében van hely neked is, csak az ő emléke örökké ott marad, ezt próbáld meg elfogadni.
2018. jún. 8. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Az is lehet, hogy vele álmodott.
2018. jún. 8. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem történt még ilyen, emiatt nem tudtam hogy mit tegyek.
2018. jún. 8. 10:59
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem tudsz mást tenni, mint ha ilyet tapasztalsz, akkor támogatod,érezteted vele azt, hogy mellette vagy. Egy ilyen dolgot valószínűleg az egész élete során sem fog kiheverni teljesen...
2018. jún. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Odamész, megöleled, megkérded, jól van-e. Nekem ez úgy alap lenne :)


Nyilván nincs túl rajta, egy fiatal fiú/lány halálát nagyon nehéz feldolgozni, főleg, ha hirtelen megy el, és szeretted is.


Anya 16 éve halt meg, apa máig szinte sír, ha beszélnie kell róla, és noha van már nője jópár éve, de anya neki a minden, akivel meg akart öregedni és nem eltemetni őt.


Ha a párom meghalna, nagyon sokáig bolyonganék egyedül, mire találnék valakit, aki egyáltalán a közelébe érhet.


Sajnálom, de a fiatalkori szerelem is lehet nagyon erős, ami ha váratlanul ér véget és véglegesen bizony nagyon nehéz feldolgozni.

2018. jún. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

A halál kemény ügy. Sohasem leszel túl rajta.

Nem baj, hogy akkor nem csináltál semmit, de kérdezz róla nYugodtan.

2018. jún. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!