Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent, hogy "egyszerű"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent, hogy "egyszerű" vagyok?

Figyelt kérdés

Egy srác, akivel egy baráti társaságban vagyok,de mi nem igazán vagyunk barátok mondta egy közös ismerősünknek, hogy nagyon bejövök neki, csak olyan egyszerű vagyok. Ez szerintem akárhogy is gondolta negatív dolog. Persze, tudom magamról, hogy átlagos vagyok. Barna hajam és szemem van, 164 cm és 55 kg kb..mint minden második lány :D De ettől egyszerű lennék? Ti milyen lányokra mondjátok, hogy egyszerűek?

22/L


2018. jún. 8. 19:10
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Nem a megjelenésedre gondolt. Szofisztikáltan lehülyézett.
2018. jún. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Kulturaltan korbeerta, hogy szerinte hulye es befasult vagy
2018. jún. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Utalhatott ezzel az intelligenciádra is, de akár a stílusodra is. Ha egyszerűen öltözködsz, nincs benned semmi izgalmas, kihívó.
2018. jún. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%
a hülye szinonimája csak mondom
2018. jún. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz elég egyszerűnek kell lenni, hogy ezt az átlagos külsődre akard értelmezni...
2018. jún. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%
Még jó hogy nem azt mondta hogy ,,egyszerű mint a bot" mert még a végén hasonlónak hinnéd magad a bothoz külsőleg:D
2018. jún. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt a buta emberekre szoktam alkalmazni. Szerintem a fiú is.
2018. jún. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 NDSM ***** válasza:
100%
Több dolgot is jelenthet. 1.: Amit te gondolsz. 2.: Amit a kommentálok írnak. 3.: De az is lehet, hogy a környezetében lévő lányokhoz hasonlít. Ők esetleg komplikáltak, te pedig egyszerű vagy.
2018. jún. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"nagyon bejövök neki, csak olyan egyszerű vagyok"


ha pontosan így mondta "csak" - kal akkor negatívumként mondta


és akkor annyit tudj róla hogy már most meg akar változtatni mikor még köze nincs hozzád :) jó mi?

2018. jún. 9. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én olyan lányokra mondom, akik nem túl intellektuállisak.

De persze külsőre is értheti, hogy nem öltözködsz csinosan.

2018. jún. 9. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!