Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek van értelme újra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van értelme újra kezdeni? Van olyan aki vissza ment az exéhez és azóta boldogok?

Figyelt kérdés
Két éve váltam el a férjemtől előtte 15 évig együtt éltünk. Van egy fiunk. Nem kaptam szeretetet tőle szinte mindennapos volt az ocsmány beszéde velem. Ebből lett elegem. Találkoztam egy férfival nagy lett a szerelem. ő érezteti velem minden percben azóta is hogy szeret, de neki meg más hibái vannak. Hétvégén szeret iszogatni otthon is.Engem ez zavar. Ahogy kezd elszállni a rózsaszin köd egyre többször eszembe jut a volt párom.Tudom hogy ő is visszajönne nem boldog. De bizonytalan vagyok érdemes-e, működhet -e újra jól egy kapcsoltat amiben az ember nem volt boldog. Van-e értelme?
2018. febr. 27. 09:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%

Nem működhet, és nem is értem miért mennél vissza egy olyan férfihez aki úgy beszélt veled mint egy darab szrral.

Helyette összeszedtél egy alkesz lúzert? Talán ha nagyobb lenne az önbecsülésed és nem lennél ennyire áldozat típus, akkor nem az alja kategóriás pasik találnának meg.

Az exed azért boldogtalan mert a tahó stílusával nem talál magának senkit akit lekezelhet, és visszasír téged, a jól megszokott áldozatát akin bátran uralkodhat. És szerintem te is arra vágysz, hogy valaki elnyomjon és lekezeljen. De utána ne sírjál, hogy az ágy mellett kell aludnod egy pokrócon.

2018. febr. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%
Többször felmelegítve csak a töltöttkáposzta jó. 15év sok idő, nehezen kopik ki, vagy egyáltalán. Én nem kezdeném újra, 3 hét és ott tartanál mint válás előtt. Gondolod hogy az exed azóta jobb lett? Kétlem.
2018. febr. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
60%

"de neki meg más hibái vannak"



ja, hat ha a herceget varod feher lovon, az meg Csipkerozsikanak is szaz evig tartott...


A hazassag nem arrol szol hogy talalunk egy hibatlant, hanem arrol, hogy olyasvalakit valasztunk (es kitartunk mellette), akit hibaival egyutt is tudunk szeretni.

2018. febr. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
50%
Nem szabad visszamenni. Ha 15 év alatt ennyi probléma,gond volt,most sem lenne másabb a helyzet. Úgyanaz lenne mint régen. Inkább dobd ki a jelenlegi pasit is,ha ennyire piál,és légy egyedül,tarts magadban egy kis önismeretet,és elöbb-utobb majd találsz valakit,akivel boldogabb lehetsz,mint ezzel a két szerencsétlennel.
2018. febr. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
65%
amugy azt se irod mi a problema a hetvegi iszogatassal: agressziv reszegen? bantalmaz? randalirozik? egyaltalan: reszegsegig issza magat, vagy csak letol 2-3 sort szombat este a teve elott? mert nagyon nem mindegy..
2018. febr. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Miért kéne visszamenned a gyökér, bunkó exedhez, aki lelkileg terrorizál? Az én exem is ilyen volt, eszembe se jutna visszamenni hozzá. Ha a mostani párod is problémás, akkor miért nem gondolkodsz el azon, hogy egy kicsit egyedül legyél? Kicsit, mintha kapcsolatfüggő lennél.
2018. febr. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Nem.
2018. febr. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Miért ne lehetne megpróbálni!? Anélkül senki nem mondja meg hogy működhet e még vagy sem. Szerintem ha visszavágysz rá, ne habozz. Véleményem szerint hamarabb megváltozik egy ilyen ember, mint egy alkoholista.


Mi 5 év után szakítottunk, külön voltunk 2-3 hetet, de gyorsan rájöttünk hogy külön még rosszabb, így újrakezdtük. Ma-holnap lesz a 10. évfordulónk.

2018. febr. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ha iszik nem agressziv nincs ilyen gond csak engem zavar hogy látom rajta hogy spicces.
2018. febr. 27. 10:23
 10/12 anonim ***** válasza:
És az a variáció nem létezik, hogy exhez ne menj vissza és hagyd el a mostanit? Muszáj lenni valamelyikkel?
2018. febr. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!