Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha úgy érzem, és nem csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha úgy érzem, és nem csak érzem mert néhányan oda is vágják, hogy a nagy orrom korlátoz eleve az ismerkedésben, és az egész arcomat elcsúfítja, akkor érdemes megműttetni? 27/F

Figyelt kérdés

2018. jún. 9. 11:41
 1/4 A kérdező kommentje:

Többségben férfiaktól kapom mindig be a beszólást, hogy nagy az orrom. És eléggé zavaró. És valószínűleg a nők is kerülhetnek emiatt.

Meg lennék magammal elégedve de az orrom úgy érzem elrontja az egész összhatást.


Szóval érdemes közel 1 milliót rákölteni?

2018. jún. 9. 11:44
 2/4 anonim ***** válasza:

Te tudod, volta kollégák, akiket tokmány orrúnak, tölcsér orrúnak hívtak. Mindnek volt jó stabil kapcsolata.

Téged zavar nagyon, csináltasd.

2018. jún. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Semmiképp! Látszik a kérdésből, hogy te se akarod igazán.

Én átérzem a dilemmádat teljesen, mert nekem meg a kis mellem volt amit meg akartam műttetni, a nőies alakomhoz nem passzol. Ráadásul a nőkön alapból nagyobb a nyomás.

De komolyan, a külső egyáltalán nem számít ennyit. Ez a műtét irtó drága, és nagyon fájdalmas. Ha belevágsz akkor hetekig pokoli lesz. Abból a pénzből inkább utazz vagy vegyél magadnak valamit, az ilyen taplókkal meg ne törődj. Hihetetlen hogy pár idióta mennyire el tud bizonytalanítani egy normális embert :(

2018. jún. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nő vagyok, sosem zavart ha egy férfinak nagy az orra, ha mellé férfias és vonzó és egyébként össze passzolunk. Szerintem hagyd a francba.
2018. jún. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!