Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális a viselkedése vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális a viselkedése vagy ez már gondnak számít?

Figyelt kérdés

Barátommal még nem vagyunk együtt egy hónapja, de már kb két éve ismerjük egymást és jóban voltunk.

Hétvégén náluk voltam, szombat kora délutántól egész vasárnap estig.

Normális ha nem egész végig velem volt elfoglalva hanem ugyan úgy beszélgetett a családdal (nem csak a közös étkezések kor), ugyan úgy segített mindenkinek amit kellett mintha ott se lettem volna, és volt mikor ő is telefonozott?


Másoknál akik még nem laknak együtt hogy van ez?

Normális ha ott vagyok ennyit akkor sem állandóan csak velem fogalkozik?

Rég volt az előző kapcsolatom és már nem tudom ott hogy mentek ezek a dolgok.


Egyébként hét közben is szoktunk 1x-2x találkozni de akkor sem kizárólag 100%osan rám figyel.


Ez normális? Vagy változhat?

Ha jobban fog szeretni (avagy igazán fog szeretni már) van esély rá, hogy többet fog velem foglalkozni?



2018. jún. 9. 16:46
 1/3 A kérdező kommentje:

A szomszéd városkában lakik. Volt mikor nálunk voltunk hétvégén, akkor mivel neki otthon is van dolga mert a szülei kiadják a feladatot, ezért pl péntek este nálam aludt, szombat dél fele haza ment, majd délután elmentünk együtt valahova, és este megint együtt aludtunk. Ameddig nem voltunk együtt addig mindenki csinálta a dolgát.


Nem szeretnék hisztizni mert nekem is sok lenne hírtelen a minden napos találkozás vagy az ha péntek délutántól vasárnap estig együtt lennénk (nem tudom ez változni fog-e nálam, azt meg pláne hogy nála fog-e).

Csak tájékozódásképpen kérdezem, hogy érdemes ilyenen megharagudni, vagy normális ha nem csak velem van mikor nála vagyok?

2018. jún. 9. 16:58
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Normális, szerintem direkt még figyel is arra, hogy ne lihegjen a nyakadon állandóan. Beszéld meg vele, hogy szeretnéd, ha kicsit többet figyelne rád, többet lennétek együtt, mikor van rá lehetőség.
2018. jún. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem gaz.
2018. jún. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!