Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Esélyes olyan nőt találni ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esélyes olyan nőt találni ki rövid ismerkedés után házasságot szeretne?

Figyelt kérdés
2018. jún. 9. 19:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
29%
Ilyen nő engem is érdekelne. :)
2018. jún. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
60%
mivel minden ember más és más így gondolom igen van olyan, csak kitartóan kell keresni
2018. jún. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
51%
Keresztények között sokan vannak. Meg az idősebbek (nem írok életkort, mert sértődés lesz) sem akarnak öt évig csak barátnők lenni.
2018. jún. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
76%
Kereszteny lanyok szivessen ferjhez mennek ....de csak hivo tiszteseges becsuletes fiukhox
2018. jún. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Akár holnap.
2018. jún. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
60%

Igen, sok csaj van így.

Én elváltam, de ha találok olyat, akivel szerelmesek vagyunkés minden klappol, újraházasodnék. De olyat még nem találtam :-/

2018. jún. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
51%
Kell a magyar allampolgarsag??
2018. jún. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
18%
Jól gondoljátok meg, hogy akartok e házasodni... később meg fogjátok bánni.
2018. jún. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
42%
Engem meg ilyen férfi érdekelne... A házasság számomra biztonság, de senki sem akarja megadni. Maximum azok, akik már az apám korosztálya.
2018. jún. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
51%

Van pár tényező, amik keresése segíthet:

- kor: minél öregebb egy nő, annál sürgetősebb lesz neki a házasság

- kinézet: akiknek nem jutott sok udvarló, azok mindent megtesznek, hogy magukhoz láncolják, aki hajlandó összejönni velük

- vallás: egy vallásosnak addig nem is kapcsolat a kapcsolat, amíg össze nem házasodtok


Azok között a nők között, akik között gondolom válogatni akarsz kérdező, valószínűleg nincs sok olyan, aki alapos körültekintés, és ismeretség nélkül csak úgy összekötné az életét egy férfival.

2018. jún. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!