Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kavart szitu. Ki lát tisztán?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kavart szitu. Ki lát tisztán? (rövid)

Figyelt kérdés

Pasas kezdeményezett, elkérte a számom, azt mondja kedvel. Tisztáztam vele, hogy nem keresek társat. Azt mondta nem baj, ő is csak haverkodna.

😂

5 hete beszélünk facen, és az üzeneteink néha olyanok mintha már egy párt alkotnánk.


"vigyek neked hazafelé vacsit drágám"


Elhülyül vagy reménykedik több is alakul idővel?



2018. ápr. 28. 14:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez simán lehet barátságból kapcsolat. Beszéljetek meg találkozót.
2018. ápr. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Igen, de van amikor apátiát érzek részéről.

Akkor is lehet ez amit az első mondott?

2018. ápr. 28. 14:13
 3/15 anonim ***** válasza:
78%

"Elhülyül vagy reménykedik több is alakul idővel?"

Mindkettő. Reméli, hogy megtörik a jég és lépsz valamit. Jó lenne tudni, hogy te mit akarsz pontosan mert, ha az ő szándékai már kezdetben mást sejtettek akkor felesleges volt megadni neked a számod majd hozzátenni, hogy "jah, amúgy nem keresek társat".

2018. ápr. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Szeretne többet, ez a napnál is világosabb.
2018. ápr. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Vagy csak dugni akar, ahhoz nem kell neki sem kapcsolat.
2018. ápr. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Noren1989 ***** válasza:
Szerintem szimplán mentálhigiénés problémája van.
2018. ápr. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
#3 Előtte tisztáztam vele. A számom csak később kérte. A kezdeményezést érdeklődésre értettem. De olykor közönyt érzek!
2018. ápr. 28. 14:19
 8/15 anonim ***** válasza:
4%

Még mindig jó lenne tudni, hogy te mit szeretnél. Az, hogy szeretne kidumálni téged a bugyidból egyértelmű. Hogy ezen felül akar többet vagy sem azt meg ő tudja.

Ha nincs senkid és végülis lefeküdnél vele akkor hívd fel magadhoz valami hasonló mondattal mint amit ő írt.

Ha abszolút semmit nem akarsz tőle akkor meg felesleges húzni az idejét, mondd meg, hogy nincs esélye.

2018. ápr. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Én komolyban lennék csak benne.

De az apátiát nem tudom hova tenni.

Vajon azért mert először visszautasítottam és finoman puhatolózok de néha úgy tesz mintha nem érdekelném?

2018. ápr. 28. 14:32
 10/15 anonim ***** válasza:
53%
#9 Lehet
2018. ápr. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!