Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Baj van vele ha nem undorodom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj van vele ha nem undorodom tőle emiatt?

Figyelt kérdés

Kérek mindenkit, hogy csak az alap kérdésre válaszoljon, ne offoljon!


Még sose volt dolgom olyan férfival, akinek tudtommal lett volna fétise vagy bármilyen furcsasága az ágyban. Most egy ideje van egy srác, akivel eleinte úgy egyeztünk meg, hogy csak el vagyunk egymással. Sokáig szex nem is volt csak egy kis ez-az.

Most viszont előállt egy ötlettel, ami nekem kissé beteges, de egyáltalán nem undorottam meg.

Az a nagy ötlete támadt, hogy mi lenne ha szex után bennem menne el (évek óta szedek gyógyszert, ezzel nem lenne gond, most is így csináljuk) és utána kinyalna úgy, hogy bennem van a cucc.

Azt mondja több lánnyal is csinálta már és a csajok többsége is élvezte.

Olyan már mondjuk volt, hogy a számba élvezett és egyből megcsókolt, ez sem lenne sokkal másabb..mégis tartozkodom tőle kicsit. Mint említettem eddig csak "hagyományos szex"ben volt részem.

Szerintetek ez mennyire gáz? Undorító lenne ha belemennék?


2018. jún. 10. 22:46
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
Dehogy undorító, vagyis ha azt vesszük a szexben minden az :D ha mindketten élvezitek, akkor semmi gáz :)
2018. jún. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
Normális, vannak akiknek bejön az ilyesmi.
2018. jún. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

A kérdésben elírtam. Úgy értettem velem van e baj. :)


Nem tudom,hogy bejönne e nekem, de gondolat tetszik habár elég fura.

Lehet adok neki egy esélyt :)

2018. jún. 10. 22:52
 4/9 anonim ***** válasza:
83%

Nincs veled baj.

Ha kedved van hozzá, csináljátok.

2018. jún. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
69%

Ha nektek bejön, akkor totál mindegy, hogy másnak undorító-e vagy sem. Japánban utálják a csirkelábat, rosszul vannak tőle, mi meg levesbe főzzük. A lényeg, hogy ti élvezzétek, a többi mindegy.


Egyébként meg nem kell mindig a csorda után menni. Azért mert 10-ből kilencen azt mondják, hogy fujj, undi, még lehet, hogy neked tetszeni fog. Ha érdekel, próbáld ki és el tudod dönteni, hogy ez neked tetszik-e vagy sem.

2018. jún. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
60%

Nincs veled semmi gond. Ha társaságban kerül szóba egy fétis, elég sok nő húzza a száját, de amint a kiszemeltnél szóba kerül, általában nem probléma. Nekem van pár durva fétisem és ismerkedés elején, amikor szóba hoztam párat kíváncsiságból, majdnem minden lány negatívan állt hozzá. Amikor már együtt voltunk, nem zavarta őket. Sőt, beindultak.

Szóval ne aggódj, nincs gond.

2018. jún. 11. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem a baj nem ezzel van vagy akár bizarabbnak tűnő dolgokkal, ha azok egy normális kapcsolatban történnek.


Most csak olyan vagy mint egy prosti. Itt agyalsz, hogy mit vállalj be ennél a "kuncsaftnál". Miféle szex lehet az aminek a történéseit itt kell meghatározni és nem a két fél önfeledt szórakozásából adódik?

Ez nem a te hibád, hanem azé a világé, ami ide juttatott téged (titeket).

2018. jún. 11. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem veled van a baj, én még egy fétisessel sem találkoztam. Mindenki a hagyományos módszereket kedvelte. Ez még annyira nem vészes dolog, ha neki jól esik :D meg neked is persze
2018. jún. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok, hogy olyanok véleménye érdekel, akik nincsenek veletek egy ágyban? :D

Felőlem azt csináltok, amit akartok.

Azt hagyjuk, hogy nem dugnék a helyedben vele gumi nélkül. De arra meg végképp mocskosul nem lettem volna kíváncsi, hogy más nőkkel mit csinált.

2018. jún. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!