Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Már azelőtt letiltott, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már azelőtt letiltott, hogy írhattam volna neki. Milyen megalázó ez már, nem?

Figyelt kérdés
Minap megnėztük egymás adatlapjait egy lánnyal, aztán ma reggelre látom, hogy ő újra megnézte az enyémet, gondoltam hát írok neki. Erre kiderül, hogy már le is tiltott, az adatlapjára sem tudok belépni. Tehát azért nézte meg másodjára a lapomat, csak hogy letilthasson. Hát azért ez már pofátlanság, nem? És megalázó. Mit gondoltok?

2018. jún. 11. 07:39
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
8-as, szerintem te valamit félreértesz a társkeresők mibenlétét illetően. Akárki kezdeményez, aki elsőnek ír, az kéretlen levelet fog írni. Másképp nem megy...
2018. jún. 11. 15:23
 12/13 anonim ***** válasza:
Mondjuk el lehetne olvasni az adatlapot, mielőtt valaki ír valakinek. Szóval ha én pl. 30-40 közötti korosztállyal akarnék ismerkedni, és ezt meg is jelöltem, ne írjon rám egy 20 éves vagy egy 50 éves.
2018. jún. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Regisztrálj újra és jól mond meg neki :D
2018. jún. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!