Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lábat fenékkel vagy inkább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lábat fenékkel vagy inkább melleket hangsúlyozzak? Mi jön be inkább a férfiaknak?

Figyelt kérdés
Nem akarok átesni a ló túloldalára, ezért kérdezem, hogy inkább mélyebben dekoltált lengebb ruhát vegyek fel, vagy tapadós rövidebb ruhát? Mellem elég nagy, a lábaim jók és nőies homokóra alkatom van.
2018. jún. 11. 15:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
59%

a legegyszerűbb, ha nem veszel fel semmit.


37/N

2018. jún. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Diavolino44 ***** válasza:
En mell-parti vagyok ;)
2018. jún. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
77%
Miért, mindet fel akarod szedni? Mintha mind egyforma lenne, hülye kérdés. Véletlen se úgy öltözz, hogy te jól érezd magad...
2018. jún. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
41%
Nekem egyértelműen a láb-fenék hangsúlyozása tetszene jobban...
2018. jún. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
40%

Szerintem egyiket se tedd ki. Én érzem a metrón néha kellemetlenül magamat a sok alulöltözött hölgyeménytől.

Azt sem tudom néha, hová nézzek.

Öltözz fel tisztességesen. Ha rövidnadrág van rajtad, ami nem vág be a piXba, az érthető, de pl. a fenékrefeszülős ÉS miniszoknya, a haspóló és a mély dekoltázs semmi jót nem sugall számomra.

Én irányadónak a hivatali öltözködést tekinteném, ha nő lennék, hogy némi tisztelet ébredjen bennem a környezetemben, és ne egy prosti módján fessek.

2018. jún. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
33 F nős három gyerekkel. Nem vagyok sem prüd, sem vallásos, csak szeretem a normális életvitelt.
2018. jún. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
25%
Egyértelműen a melleid
2018. jún. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
39%
Én fenekét és labfejet nézek először. Minden férfi egy igényét tényleg csak akkor elegited ki, ha nincs rajtad semmi.
2018. jún. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
80%

Olyan ruhákkal hangsúlyozd az alakod, amilyenek jól állnak és jól érzed magad bennük. De rövidebb szabású ruhával (ami lehet lengébb szabású is) vagy teshezállóbb ruhával jobban kitudod hangsúlyozni a lábaid. Egyébként mindegy melyiket választod, mert ha jó az alakod és jól is áll a ruha rajtad, akkor felfigyelnek rád.


#5 Ilyenkor nyáron is húzzunk inkább hosszú nadrágot meg pólót, csakhogy ne érezd magad kellemetlenül? Van különbség a nőies és prostis öltözék között, pl. egy testhezálló ruha még nem lesz azonnal prostis és ha valakinek jó az alakja, akkor azt miért ne hangsúlyozhatná ki, ettől még senki sem esik át a ló túloldalára.

2018. jún. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem mindent hangsúlyozz. Amúgy dugnálak.
2018. jún. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!