Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lábat fenékkel vagy inkább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lábat fenékkel vagy inkább melleket hangsúlyozzak? Mi jön be inkább a férfiaknak?

Figyelt kérdés
Nem akarok átesni a ló túloldalára, ezért kérdezem, hogy inkább mélyebben dekoltált lengebb ruhát vegyek fel, vagy tapadós rövidebb ruhát? Mellem elég nagy, a lábaim jók és nőies homokóra alkatom van.
2018. jún. 11. 15:07
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Az egy dolog, hogy szerinted jók a lábaid és másik, hogy pl. nekem tetszik-e. :) Az emberek különbözőek, a fiúk is. Valakinek tetszik a lábad valakinek nem. Valaki a kisebb melleket szereti valaki a nagyobbakat.


Ha az a célod, hogy kidobod amid van csak, hogy lessenek meg az után ( ezeket amiket írtál túlzásba véve nálam negatívum, ha komoly kapcsolatról van szó, de ha igényesen és nem viszed túlzásba akkor oké )... számomra mindkettő a nyerő. Ugyanis a combok és a mellek a kedvenceim. Ezeket nézem meg az utcán. De még csak dekoltált se kell, egy top is kiemeli, de lehet enyhén, picit jobban dekoltált ha azt jobban kedveled, mondjuk az általad említett rövidnadrággal. Már ha erre gondoltál.


A lényeg, hogy én mindkettőt mondanám:D

2018. jún. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Mindkettőt ki kell tenni, egyértelmű.
2018. jún. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én női lábpárti vagyok, tehát mindenféleképpen a láb dominál:).
2018. jún. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nőként a láb-fenék a javaslatom. Ha nagy cicid van, látszik rendes ruhában is.

Ja, mégy dekoltázs ÉS p.csáig érő ruha ne legyen egyszerre. Ribizlis.

2018. jún. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!