Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ma már mindenki, minden nap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma már mindenki, minden nap szexelni akar vagy vannak még kisebb étvágyúak?

Figyelt kérdés

Értem én h kapcsolatban még jó érzés is de mondjuk ekkora áldozat ~havi egy hetet kibírni nélküle, hogy inkább tömöm hormonokkal a testet akit szeretek?


Persze hogy lehet anyázni :), sőt..


2018. jún. 12. 08:16
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Mi csak akkor szexelünk, ha mindketten akarjuk, és bár általában mindketten akarjuk, ha a másik fáradt, álmos vagy bármi, akkor nem és nem is nyaggatjuk, kap egy jóéjt puszit és alszunk, vagy ha nagyon nem bírunk magunkkal akkor maszti. Szerintem ez így teljesen jó, általában heti 2-4 alkalom összejön így is. Sport, munka és egyéb hobbik mellett is.


N

2018. jún. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
0%

Akik nem élnek egészséges életet, nem esznek normálisan/nem mozognak eleget/kövérek/puhák/puhányok, főleg azok nem kívánják a szexet.


Aki férfiban magas a tesztoszteron és aki nőben magas az ösztrogén, mert eleget mozog és normálisan eszik (80%-ban ezen a kettőn múlik), azok vágyják a napi szintű szexet hosszú távon, ha van partner. És ehhez nem kell fitnessznácinak lenni, vagy állandóan a kondiban lógni vagy rengeteget költeni kajára. Életmódbeli döntések kérdése, amik se nem több időbe, se nem több pénzbe nem kerülnek.


Mi sem napi szinten csináljuk, heti talán 4-6 napon, de a napok száma mellett van hogy 2-3 is van néha. Szóval heti 4-6 nap mellett a 8-10 orgazmus megvan.

2018. jún. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

12-es , elég nagy baromságot írtál. Az tény, hogy a kórosan elhízott embereknek általában kisebb a libidójuk is, de 1) ezt rengeteg más tényező is befolyásolja 2) nagyban függ az illető időbeosztásától, lelki állapotától, szexről alkotott elképzelésétől , stb.

A barátommal kb heti 4-5 alkalommal szexelünk, van , hogy több, van, hogy kevesebb. Egyikünk se hal bele, ha pl utazás /betegség miatt ki kell hagynunk több hetet. Egy felnőtt ember nem ösztönlény, na meg az emberek hamarabb megunják azt, amit bármikor megkaphatnak, adott esetben a szexet.

2018. jún. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
na ez az amit gondolok, hogy ami napi x órában megy az tök megszokott lesz és már nem fog annyit jelenteni hiába javultok benne
2018. jún. 12. 13:28
 15/23 anonim ***** válasza:

" nagyban függ az illető időbeosztásától, lelki állapotától, szexről alkotott elképzelésétől , stb."


Mármint hogy ezek is egészséges, normális állapotban vannak-e? Persze, hogy ezektől is függ.

Pl akinek nem egészséges, normális az időbeosztása, hanem állandóan rohan, felkeléstől lefekvésig nincs egy perc szabadideje sem, annak nyilván nincs ideje szexelni.

Akinek nem egészséges, normális a lelki állapota, zaklatott, nyugtalan, depressziós, annak sem a szex a legelső gondolata.

Akinek nem egészséges, normális a szexről való gondolkodása, azt valami kényszernek érzi, azzal kapcsolatban nagyon régi rossz emlékei, mélyen gyökerező téves felfogásai vannak, nyilván ott sem fog egészséges szexualitás lenni.


Nyilván ezek is számítanak, egyetértek veled.

2018. jún. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Nem tartom feltétlenül egészségesnek a kapcsolat szempontjából, ha minden nap van szex. Egy idő után már nem lesz semmi izgalom és újdonság benne, ami viszont szerintem fontos lenne. Ráadásul nem mindenkinek egyforma a libidója, az sem normális, ha valaki folyton ezt csinálja, meg az sem, ha valaki soha nem akarja. Az arany középút az ideális itt is, mint minden másban.
2018. jún. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

16:


Az a baj, hogy a kérdező nem arról beszélt, hogy vannak napok amikor nincs szex, hanem ő olyat ír, hogy pl 1 egész hétig nincs szex

2018. jún. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
17-es , ha jól értettem, arra gondolt a kérdező, hogy havonta egyszer egy hétig (amíg a menzesz tart) nincs szex, nem arra hogy alapból kéthetente lenne
2018. jún. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

18

Igen, így van.

2018. jún. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Én meg úgy értelmeztem, hogy az ovuláció figyelésével "védekeznek", a menstruációhoz nem kell hotmont szedni, csak a fogamzásgátláshoz.
2018. jún. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!