Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Találhatok azonos mentalitású...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találhatok azonos mentalitású férfit, vagy teljesen lehetetlen? 👇

Figyelt kérdés
A jelenlegi életem nem alkalmas arra, hogy normál párkapcsolatban éljek és amúgy is alkalmatlan vagyok folyamatosan együttélni valakivel. Olyan férfit tudnék elképzelni, aki szeretne párt maga mellé, ahogyan én is, de inkább laza kapcsolatban élne. Normálisan gondolkodó, önmagára igényes, akivel lehet értelmesen beszélgetni és leginkább felszabadulni szeretne, jól érezni magát az együtt eltöltött idő alatt.
2018. jún. 12. 15:07
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Megis miert nem mukodik? Ha megbizhatatlan, minden heten mast dugo sractol varjatok el, hogy ne dugjon minden heten mast, akkor logikus, hogy nem mukodik. Voltam mar szexkapcsolatban parszor es furcsa, de mukodott...
2018. jún. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Írj
2018. jún. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

A kérdésedben leírttal azonos mentalitásút találhatsz, ezt te is tudod.

Lehet, hogy szimplán csak nem volt szerencséd eddig.

Akivel eljutsz a személyes találkozásig vagy a néhány hétig, annál milyen kifogások jönnek elő? Megtud olyan dolgot, ami fontos a kapcsolat szempontjából es hamarabb kellett volna tisztázni?

2018. jún. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
De, találhatsz pasit ilyesfajta "barátság extrákkal" kapcsolathoz, de korosztálytól függően náluk is erős a házasodási-családalapítási kényszer, ill. ugye kényelmes házassággal megszerezni egy nőt, hogy utána már ne kelljen foglalkozni a párkapcsolat karbantartásával...
2018. jún. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
0%

Amúgy ez azért érdekes mert én is ilyen kapcsolatot keresek már vagy 2 éve, mégis ugyanúgy a kifogásokat hallom.

Meg, hogy ez nekik nem megy... Vagy egy olyan nő kellene akinek élettársa van, vagy egy olyan aki nem akar rám telepedni érzelmileg.

2018. jún. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Teljesen megértem amire szükséged van. Eddig 2 párkapcsolatom volt de mind hosszútávú és még nem lett vége addig elítéltem a "laza kapcsolatot" illetve a "barátság extrákkal" dolgokat de miután rájöttem így szingliként, hogy nem szeretnék kötődni senkihez de viszont szeretnék egy intelligens,normális párt magam mellé akivel boldog lehetek illetve jó barátságban illetve kiélni azokat a vágyakat amiket egy kapcsolatban lehet csak (nem konkrétan a szexualitás.) így elfogadtam hogy ez engem érdekel mivel nincs kötöttség illetve kíváncsi is vagyok/voltam rá hogy milyen egy ilyen kapcsolat és mik az előnyei illetve hogy érezném magam benne és lehet érezném ezt a "felszabadultságot" hogy mégis tudom hogy egy nagyon jó barát de mégis számíthatok rá azért jóval több mindenben mint egy normál barátság. (hosszú beszélgetések,közös filmnézés,főzés,egymás vágyát kielégíteni..stb) de mégsem fogjuk egymás kezét. Szóval így hogy nem volt ilyenben részem csak az előnyét látom de amíg jól érzi magát az ember benne addig szerintem semmi gond nincs, ha pedig már nem akkor nyugodtan lehet azt mondani hogy ez így jó volt..stb maradjunk akkor csak sima barátok mert még sincs kötöttség egymás közt. ez csak az ÉN véleményem,meglátásom egy ilyen dologgal kapcsolatban. Egyszóval a megfelelő partnerral/baráttal benne lennék. 21/F
2018. jún. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Azt még kihagytam hogy az ember egyszer él és amit kiszeretne próbálni és van rá lehetőség szerintem tegye meg és addig még nem volt tapasztalata ilyen téren addig nem tudja megmondani hogy neki erre szüksége van és jól érzi magát benne vagy mégsem működik de mindent meg kell tapasztalni amire van lehetőség. (előző voltam.)
2018. jún. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Talalni találhatsz, de hosszútávon nem működik egy ilyen koncepció. Előbb-utóbb az egyikőtök mélyebben kezd kötődni.
2018. jún. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!