Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Láttatok már úrinőt vagy úrifiút?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Láttatok már úrinőt vagy úrifiút?

Figyelt kérdés
2018. jún. 12. 20:20
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
Ha olyanra gondolsz, akinek még hivatalosan is megvan pl a grófi címe, ilyesmi, vagy akár saját tulajdonú kastélya van, akkor igen. Mivel családtag, ezért évi szinten látom.
2018. jún. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
He?
2018. jún. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az vagyok.
2018. jún. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, mikor Olaszországban éltem, akkor ismertem egy idős grófot, de tök hétköznapi életet élt, egy nagy, kastély formájú, de azért egyszerűbb házban élt, soha nem dolgozott, családi vagyonuk volt és háztartási alkalmazottjaik. De egyébként tök hétköznapi, jófej pasi volt.
2018. jún. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

BGE-n tanultak a Rothschild család magyar tagjai, náluk nagyobb nevű dinasztia család nincs szerintem, szóval szerintem joggal válaszolok a kérdésre. :D

Igazából semmi extra, nem is néztek le senkit. Az egyik fiú össze is jött egy sima magyar csajszival.

Kamuzó válaszolóknak, facebook: Benjamin Rothschild

2018. jún. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Volt, amikor láttam ilyet korábban, még a '90-es évek végén.
2018. jún. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, láttam már.
2018. jún. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!