Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok, ti nem érzitek úgy,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, ti nem érzitek úgy, amikor egy csinos lány férjhez megy és teherbe esik, hogy de kár érte?

Figyelt kérdés
Mert ezzel örökre vége kislányos bájosságának, csípője kiszélesedik, meghízik, visszeres lesz a lába, mindene elkezd lógni, leharcolt lesz, egyszóval neki annyi. Nem sajnáljátok, még ha semmi közötök is hozzá? Mit gondoltok erről?
2018. jún. 13. 16:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
85%

A véleményem, hogy a mai orvostudomány szinte már csodákra képes, főleg ha még az ember meg is tudja fizetni.


Javaslom keress fel egyet. :D

2018. jún. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
97%

Teljes mértékben hidegen hagy, hogyha valaki férjhez megy és szül. Ha ismerősöm, akkor örülök a boldogságának és nem ilyeneken gondolkodom! :D

Amúgy szerintem egy terhes nő is ugyanúgy tud szexi lenni és egy nő bájossága nem azon múlik, hogy szült már vagy sem. Sőt, nekem jobban bejönnek a formásabb lányok.

2018. jún. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
89%

Lányok, ti nem érzitek úgy, amikor egy jókepű srác megházasodik és gyerekei lesznek, hogy de kár érte?


Mert ezzel örökre vége a tejfelesszájú huncutságának, a válla kiszőrösödik, meghízik, kopaszodni kezd, mindene elkezd lógni, leharcolt lesz, egyszóval neki annyi. Nem sajnáljátok, még ha semmi közötök is hozzá? Mit gondoltok erről?


:)


(és még gyereket sem szült közben)

2018. jún. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
33%

# 3


Kiszőrösödik a válla? :D Kislányom te milyen kábítószereket szedsz?

2018. jún. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
88%
Ez a notol is függ, meg a genetikajatol. Anyukam 22 evesen szult, de ma is ugyanolyan alakja van, mint akkor. Aki leharcolt lesz, az nem emiatt, hanem alapbol igenytelen jellem.
2018. jún. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
93%
Egy volt osztálytársamnak van már egy gyereke, hát azóta néz ki valahogy. Megváltozott a kisugárzása, nem hízott el.
2018. jún. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
79%
Nem hallottam még a házasság vállkiszőrösítő hatásairól. Fantasztikus dolgokat tud meg az ember erről az oldalról.
2018. jún. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Nő vagyok.

A melleim amióta kinőttek lógnak. Mint a töltött zokni.

Tinikoromban kiszélesedett a csípőm és striás lett a csipőm.

A lábaim örökletesen rossz vénákkal van megáldva így 16 évesen már seprűvénás volt a combom, vádlim.


Nem szültem gyereket, mégsem voltam top csaj. (az arcom legalább csinos, fiatalos)

2018. jún. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
88%
Mit szívsz? Adsz nekem is??
2018. jún. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Várjatok egy kicsit. A vállam kezd szőrösödni, még csak pár szálról beszélünk.

Ez akkor most egy jel, hogy kérjem meg a párom kezét ?

2018. jún. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!