Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Idegesít az egyik barátom új...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idegesít az egyik barátom új barátnője, szerintetek jogos vagy csak szokjam meg?

Figyelt kérdés

Elmentünk libegőzni, kb. csak miatta, mert más programra többen szavaztak, de végül libegőzni mentünk, mert mondta hogy ezer éve nem volt, és mivel új arc a csapatban, kedvesek akartunk lenni vele. Elmentünk és olyan tériszonya volt, csukott szemmel ment végig, és valami színeket mondott mantrának hogy elterelje a figyelmét... Igen, ezért megérte libegőzni menni csak miatta...

Meg ahol a közös messengeres beszélgetésben szerveztük, mondta hogy olyan jó viccet hallott, ezen röhög fél órája, mindjárt felmondja hangfelvételre. Erre küldött egy 60 másodperces hangfelvételt, amin röhög, egyszer sem szólal meg benne, végig csak nevet, és ennek a hangfelvételnek több napja, azóta se tudtuk meg, mi volt az a jó vicc.

Meg egy ízben megbeszéltük, fagyizunk. Amikor egy fagyisbódéhoz értünk, mondta, nem kér fagyit onnan, mert jégkrémet akar, valami vizes alapút, nem tej alapút mint a fagyi. Igazából mi többiek attól még fagyizhattunk volna, de nem volt sürgős, úgy döntöttünk, jó, akkor mi se itt eszünk, hanem majd fagyizunk együtt, és majd az Aldiban veszünk fagyit. Mert ott van tejes meg vizes alapú is, sőt gombócos fagyisbódé is van mellette. Már amikor közeledtünk az Aldihoz, módosított arra, hogy inkább csak "az opcióért megy", hogy legyen vizes meg tejes alapú is, és majd eldönti, melyiket eszi. és végül gombócos fagyit evett. Persze ez nem olyan nagy dolog, de akkor is idegesítő volt nekem. Hogy ott volt a fagyisbódé. Nem, mert neki vizes jégrém kell. Szolidaritás alapon továbbmegyünk, sőt kerülő útra lépünk, erre gombócos fagyit kér, mikor ott volt a vizes jégkrémek garmadája.

Persze amúgy szép lány meg minden, meg úgy tűnik szereti a barátomat, de az arcomat tudnám tőle néha lekaparni.


2018. jún. 13. 16:22
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Engem nagyon tudnak irritalni az ilyen emberek, akik azt hiszik, hogy korulottuk forog a vilag...
2018. jún. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
Jogos, hogy idegesít(engem is irritálna), de meg kell szoknod, ha a barátod vele boldog.
2018. jún. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%

Van vanília, tuttifrutti, rumosdió, karamell és kávé. Akkooor legyen vanília egy kis pisztáciával.

Ne aggódj, az ilyen csaj hamar lemorzsolódik mindenhonnan.

2018. jún. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem nem kell ennyi opciót biztosítani neki. Ő az újonc, ő alkalmazkodjon hozzátok. A többi hepjjére szarni.

Én fiúbandába kerültem így, de engem sosem ugráltak körbe. Közölték, hogy mennek sörözni, jövök-e? És nem kínáltak opciókat, mentem velük ahova mentek vagy maradtam otthon. Senki nem dőlt a kardjába.

2018. jún. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%
Nekem inkább bénácskának tűnik. Lehet kinövi...
2018. jún. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
66%

Ez a pcsa azt hiszi, hogy mindenki az ő seggét nyalja.


Az a baj, hogy jelenleg igaza is van.


Sosem mertem volna ilyen lenni, sem a párommal, sem a barátaival, dehát nem lehet mindenki csapatjátékos és nem járhat mindenki úgy nővel, hogy ne csak azért legyen, mert dugható.

2018. jún. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát ti is jó hülyék vagytok, hogy behódoltok neki...


Persze, hogy ugráltat titeket, mert megteheti, hiszen senki nem szól érte.


Én inkább magamra vállalom a "bunkó lány" szerepét, de bizony ilyen esetekben a harmadik alkalomnál közlöm, hol a helye, és ha valami nem tetszik, lehet menni egyedül programozni, de ne más idejével szórakozzon.


Bár a mi baráti társaságunkban nincsenek ilyen gyökerek, aki meg volt, az legkésőbb házasság után kikopott.

2018. jún. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az előttem szólókkal. Erről ti tehettek, főleg a srác, akivel jár.


Gyakorlatilag megalázkodtok neki. Nálunk is volt egy ilyen csaj a baráti körben, a végére meguntam és vállaltam a főg..ci szerepét. Helyretettem, ha nem bírt magával, kicikiztem, ha finnyáskodott, hisztizett meg mikor zsarolta a pasiját, mert el mert velünk jönni iszogatni nélküle. Aztán a srác rám szólt, hogy mi a bajom, én meg megmondtam, hogy egy fszfej papucs lettél, mióta felszedted ezt a csajt és nem vagyok a kapcsolatotok ellen, de észre kéne venni, hogy milyen a hangulat, ha őfelségét elhozod, amellett, hogy belőled is hülyét csinál előttünk. És lehet, hogy én leszek a szemét, de amíg mi vagyunk a barátaid, addig a mi közösségünl szabályai érvényesek rá is: alkalmazkodunk egymáshoz, nem sajátítjuk ki egymást, ha együtt vagyunk, nem hisztériázunk, nem turkáljuk szét a másik kajáját, hanem kérünk magunknak, a többség akaratához alkalmazkodunk és nem viselkedünk úgy egymással, mintha a tulajdonunk lenne. Ti ezt megszegtétek, én meg elküldök bárkit a pcsába, aki szétrombolja a baráti körömet. Jelen esetben a te qrvád volt az.


2 hónapig durcázott, aztán elmúlt a szerelem és megjött az esze. Érdekes, hogy a többi ember párja lazán be tudott illeszkedni és nem bomlasztotta a rendszert.

2018. jún. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

3as😂😂😂😂😂😂😂

Egyébként én sem bírom az ilyeneket és az előttem szólóknak igaza van.

1. Megteszi mert megteheti mivel ti megteremtitel neki a lehetőségeket.

2. Ilyen esetekben (pl az én társaságomban) általában én vagyok az aki őszintén elmondja az adott személynek hogy álljon le. Ő az újonc ha itt akar lenno alkalmazkodjon vagy lehet menni máshova. És lehet jogy ilyenkor nem szeret az akinek épp "beszóltál" vagyis inkább közölted a száraz tényeket de legalább őszinte vagy. Beszélj a barátoddal hogy semmi baj a kapcsolatával de ezt nem teheti meg a csaj veletek.

A társaság attól társaság hogy alkalmazkodni kell mindenkihez. Nálunk is van egy csaj aki anno barát volt mostmár inkább csak néha csapódik mert lekopott. Na ő tipikusan ez a hisztis valaki ,aki általában csak befurakszik a programba hogy jöhessen aztán meg csak ott ül és vagy 2 szót beszél mert senki se kíváncsi már rá( az ilyenjei miatt) és amúgy sem tud a témához szólni.

Legyél korrekt és őszinte. A jópofizásnak ebben ah edetben semmi értelme.

2018. jún. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!