Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azok a lányok, akik dohányozna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a lányok, akik dohányoznak, szerintetek érzik ennek hátrányát társkeresés során, több visszautasítást kapnak emiatt?

Figyelt kérdés
Vagy a fiúknak tulajdonképpen mindegy, lehetnek ugyan elveik, hogy dohányossal nem akarnak összejönni, de a punci utáni vágy végül minden elvet fölülír? Ha dohányos a lány, egye fene, de legalább nő? Mit gondoltok erről?

2018. jún. 14. 09:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
78%

Nálam 100% kizáró ok a cigifüst.

Max akkor kap 50% esélyt, ha szimpatikus és hajlandó leszokni a cigiről.

De aki eleve úgy kezdi, hogy "majd leszokom róla, ha úgy tartja kedvem", vagy "csak magam miatt tenném le, másért soha", na az menjen ahova akar, de engem jó messzire kerüljön el!

Nyilván ha nem komoly kapcsolat a cél, akkor elnézőbb vagyok kicsit, de a jelenlétemben akkor is elvárom, hogy ne gyújtson rá, mert ha ennyit nem képes tiszteletben tartani, akkor dugja meg őt a rézfa**ú bagoly!

32/F

2018. jún. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem egy nemdohányzó (mint én) többnyire egyenesen undorodik és kiábrándul, ha az áhított valakit cigizni látja. Szóval ilyenben kevesen alkudnának meg, inkább lennék egyedül életem végéig, minthogy cigifüstöt érezzek a páromon meg mindenhol. De mivel a dohányosok válogathatnak egymás között, biztos találnak maguknak így is párt.
2018. jún. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
69%

Egyszer randiztam egy dohányos csajjal, szerintem rágót se vett be. Miután elváltunk köpködtem és fujjogtam, soha többé nem kerestem. Nem tudtam, hogy ez ilyen érzés... Ezerszer inkább egy olyannal aki napok óta nem mosott fogat és jön fel a hagyma meg minden szag, még az is kellemesebb :D


Dohányoznék az lenne a minimum, hogy randi előtt fogat mosok meg egy rágó, bár lehet eddig csak dohányosokkal randizott nem tudom...

Tudjátok milyen az amikor mondjuk kint tüzeltek és a füst szag bele megy a ruhába, ennel 100x erősebben áradt a szájából...


Persze lehet tud működni ha valaki nem ipari mennyiségben szívja, és csók előtt legalább egy rágót bekap.

2018. jún. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
85%

"de a punci utáni vágy végül minden elvet fölülír"

Az állatok szintjén levő f.$zagyú ösztönlényeknél így működik.


Normális lelki világgal rendelkező férfi szelektál, és magához illő társat keres.

2018. jún. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Persze! Mondjuk egy szórakozóhelyen lehet nem érzik a hátrányait, de amúgy a nagyvilágban rengeteg ember gyűlöli a cigiszagot. (Ízt meg pláne...)


Szerintem, ha valakit ez zavar, nem fogja feladni az undorát csak a nincs ló jó a szamár elven...


Engem speciel nem zavar annyira, csak attól tudok undorodni, ha nagyon hamutartóízű a szája... (A szaggal nincs gondom, mivel még gimiben énis néha cigiztem, így megszoktam, el tudom tűrni.)

2018. jún. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
60%

A baratom azt mondta, ha dohanyoznék, nem lett volna második randi sem

Szerintem ez egy igen-nemes dolog, nincs olyan, hogy kicsit zavar. Akit zavar, annál föbbnyire teljesen kizáró ok és én azt latom, hogy sokakat zavar

2018. jún. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
23%
En tobb eve dohanyzom, de nekem sosem volt ebbol hatranyom amikor ismerkedtem masokkal. Nagyon sokat elmondtak, hogy ez kizaro ok megis "adtak egy eselyt" es ez masodlagos lett a kesobbiekben. A mostani baratom tartozkodott ettol a legjobban, de megszokta. Vagyis elmondasa szerint es az exeim szerint is nem lehet rajtam erezni, nincs cigi szagom, es csok kozben sem erezni stb. Egyaltalan nem erezni :) Dohanyozni meg nem elottuk szoktam hanem a teraszon vagy kint az az a varosban stb stb. En probalok leszokni rola, de egyiknaprol a masikra nem megy. Csokkenteni tudtam, de ennyi.
2018. jún. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Férjem nemdohányzó,megfogadta hogy sose lesz dohányos felesége. Aztán találkozott velem,és már nem számít,megszokta.Persze sose előtte csinálom és mosom a hajam,fogam stb.
2018. jún. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
0%
Mit? Nők? Visszautasítást?.....
2018. jún. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
94%
Amikor még dohányoztam, akkor volt többször is olyan, hogy emiatt nem akart valaki tőlem semmit, ami szvsz teljesen rendben is van. Volt már olyan is, akinek nagyon tetszettem, de közölte, hogy soha nem jönne össze velem, méghozzá csak azért, mert nem tartom a kapcsolatot a bántalmazó családommal és ő csak olyan nő mellett tudja elképzelni az életét, akinek szoros a viszonya a családjával. Ez elég fura volt számomra de ezen se akadtam ki, mindenki olyan kritériumok alapján választ párt, amilyenek alapján csak szeretne.
2018. jún. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!