Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti bevállalnátok 20-25 korkülö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti bevállalnátok 20-25 korkülönbséget egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
A férfi javára?

2018. jún. 14. 11:01
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
27 körüli lány, A férfi az idősebb
2018. jún. 14. 11:40
 12/23 anonim ***** válasza:
12%
Te melyik fél vagy a sztoriban? És miért lettek lepontozva a válaszok, akik a maguk nevében válaszoltak?
2018. jún. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
egyiksem.. kíváncsi voltam a véleményekre..
2018. jún. 14. 11:45
 14/23 anonim ***** válasza:
84%

Van már egy apám, mit csináljak még eggyel?

Inkább azokat preferálom, akik ugyanott tartanak az életben, mint én. Meg szeretném, ha a gyerekünk ballagását megérné az apja.

Első barátomnak idős apukája volt, épp eleget láttam belőle, hogy miért sz..r ez egy családban. Én nem kérek ebből.

24N

2018. jún. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
85%
Még 10 feletti is sok. Kihagyom.
2018. jún. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
66%

"egy 60-70 éves ember már ápolásra fog szorulni"

Ez mondjuk marhaság, nagypapám 76 éves, megnézném mit szólna, ha valaki ápolgatni akarná :DDD Most volt egy műtétje, az egész család kész van tőle, mert nagyon durva veszekedések árán lehet csak rávenni, hogy maradjon nyugton a fenekén, ne akarja felásni az egész udvart a még begyógyulatlan heggel magán.

60 éves emberek meg még bőven dolgoznak....

Egy EGÉSZSÉGES 60-70 éves ember tök jól elvan, nem kell ápolni, vannak akik ilyen korban még aktívan sportolnak, kertészkednek, stb. Ha meg valami egészségügyi probléma van, akkor nem kell 60 évesnek se lenni ahhoz, hogy valaki folytonos segítségre szoruljon.

2018. jún. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
54%
Hát én 44 éves férfi vagyok. Mondjuk sok olyan 20-25 éves lány van, akivel tudnék mit kezdeni szexuális értelemben, de hogy párkapcsolatot ki tudnék-e velük alakítani , abban nem vagyok biztos.
2018. jún. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
87%
Nem. Legalábbis komoly párkapcsolatot nem. Amikor én leszek 40, akkor ő 60-65? Huszonévesen még nem gáz, ha az ember jár bulizni, kirándulni stb, de ha valaki gyereket szeretne vagy házasságot, akkor nem egy nála 20 évvel idősebbel fog kezdeni. Ráadásul amikor elérem a 60 éves kort és még (reményeim szerint) jó fizikai állapotban leszek, akkor nem élvezem majd a nyudgíjas éveket mert addigra vagy megözvegyülök vagy totyoghatok egy 80 évessel a boltba és haza. Szóval hosszútávú, életreszóló kapcsolatra ÉN nem vállalnám be.
2018. jún. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
84%
Kizart.
2018. jún. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
70%

Ez nem bevállalás kérdése. Sok ismerős mondta már, soha, fújj.

Mindig 2-5 évvel idősebb barátok voltak. Majd jött egy kattanás és elkezdett egy 50-es pasit imádni. Egyik sem tudott magyarázatot adni. Jött az érzés és kész. Ezek azért, rövid életűek. Fél, három év közötti a jellemző.

2018. jún. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!