Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Olyan lánnyal is lefeküdnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan lánnyal is lefeküdnétek aki nem tetszik nektek?

Figyelt kérdés

Fiúk,ti belemennétek úgy egy szexkapcsolatba (több hónapra), hogy a lány nem jönne be nektek és nem lenne kémia?


(Semmi személyeskedés, csak kívámcsi vagyok)



2018. jún. 14. 23:57
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nem.
2018. jún. 15. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 BlackSword ***** válasza:
3-as voltam kémiából... akkor megvan a közepes kémia???
2018. jún. 15. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
ez így elég tág fogalom szerintem. a külső nem minden, lehet kötni e téren kompromisszumot. mivel én sem vagyok akt és fotómodell, a csajtól sem várom el hogy címlaplány legyen.
2018. jún. 15. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nem, semmi esetre sem.
2018. jún. 15. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

nem, akik azt mondják simán, azok vagy sosem voltak még lánnyal, vagy tényleg annyira egyszerűek, hogy bármilyen lyuk jó, csak lyuk legyen, de embernek nem tekintenek.


lehet egy pasi lefekszik részegen valakivel aki nem tetszik neki, de hosszú, több hónapnyi szex úgy, hogy nem tetszik a másik neki? Akkor biztos akar tőle valamit

2018. jún. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyire nem tetszik. Van az a "nem tetszik" szint amikor már nem feküdnék le vele.
2018. jún. 16. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!