Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kiégés után is van élet?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiégés után is van élet? Elvesztettem a hitemet a párkapcsolatban

Figyelt kérdés

Nemrég lett vége egy 2 éves kapcsolatomak. Elötte volt 2-3 párhónapos kapcsolatom. Most úgy érzem, hogy már sosem leszek szerelmes.

Elvesztettem a hitemet a párkapcsolatban, mindig van valami, hol az egyik nem szerelmes, hol a másik, h mindkettő szerelmes akkor lehet hogy nem illenek össze.... stb ezer buktatója van a párkapcsolatnak és ez nagy részt nem is rajtunk múlik...:(


2017. márc. 29. 14:34
 1/6 A kérdező kommentje:
N/26
2017. márc. 29. 14:35
 2/6 anonim ***** válasza:
Van, én is végig mentem ezen az úton! De rá jöttem hogy adnom kell magamnak időt. Ezt az időt magamra,családomra és barátaimra fordítottam. És hamarosan az életembe került ehy férfi aki csodálatos. Már az esküvőt tervezzük.
2017. márc. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én feladtam, nem ér annyit az egész. Ha akar tőlem valamit egy nő (ami nem lesz), akkor meg jelezze, szóljon. Eddig én rohantam a csajok után, értelmetlen a dolog. Magasról teszek az egészre, meguntam, hogy csak kinevetnek.
2017. márc. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hasonló korban vagy, mint én. Én 27 vagyok, igaz pasi. Szerintem eljut az ember oda, hogy lehull a rózsaszín szemüveg. Az a fajta szerelemérzet megszűnik. De ez egy hosszú folyamat. Én együtt maradtam a párommal, miközben ez zajlik. Mindketten bántottuk egymást a kapcsolatban, mégsem kell más. Egyszerűen elvesztettem az a fajta hitem, hogy olyan idealizált kapcsolatom legyen, amiről sokan beszélnek.


Sok olyan része van igen, ami nem rajtunk múlik, de elsősorban a felfogás a lényeg a dologhoz. Nem éri meg sajnos túl sokat látni semmilyen kapcsolatba. :(

2017. márc. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én egy 4 éves kapcsolat után süllyedtem ebbe.

De jött a mostani párom, aki lassan kihúzott ebből és reményt adott újra, hogy lehet, hogy mégis működhet.

2017. márc. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hasonlóan vagyok én is. Most inkább csak a szex érdekelne, nem látok olyan lány akivel össze akarnék jönni, de a szex hiányzik, főleg a nyalás. :( Bár ez nem tartozik ide. :P
2017. márc. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!