Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valakinek nemet mondanak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakinek nemet mondanak, mikor megkéri egy lány kezét, akkor utána hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Szakítás? Vagy minden megy tovább? Máskor újra próbálkozik? Volt már valaki ilyen cipőben?
2018. jún. 16. 23:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
17%
Ez baromi gáz lehet..mármint belegondolni abba, hogy ha nem kérted volna meg akkor a kezét, ki tudja, mennyi ideig marad még veled úgy, hogy nemis szeret igazából. Egy hazugságnak érezném az egészet.
2018. jún. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 peca1000 ***** válasza:
25%

A kis mázlista! :)


De örültem volna egy ilyen szitunak, mert akkor nem kellett volna megnősüljek. Ő erőszakolta ki , hogy jegyezzem el.


És ajnos igent mondott :(


Most már ő is belátta, hogy mekkorát tévedett, és maradhatott volna az élettársi kapcsolatunk.

2018. jún. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
8%
Hát nem tudom, valaki miért mond nemet a lánykérésre, ha addig jó volt neki a férfi. Én tutira szakítanék a csajjal felháborodásomban, és mondanék még mellé néhány szép megjegyzést is, és visszakérnék tőle mindent, amit tőlem kapott.
2018. jún. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

önmagában az nem baj, hogy nem akar házasságot szerintem.

az viszont baj, hogy ezt nem tudtátok, mi a másik elképzelése. soha nem beszéltetek erről?

2018. jún. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
40%
#4 Jegyben járni nem jelent házasságot.
2018. jún. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
12%

Utána, ha a feltételek adottak, még lehet továbbra is normál párkapcsolat, de utána már nincs se házasság se bejelentett élettársi.

31/f

2018. jún. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Az is lehet, hogy túl korán kérted meg például, ő nem érezte még biztosnak a kapcsolatot. Számomra az a furcsa, hogy erről előtte nem beszéltetek... Nekünk már pár hónap után feljött ez a téma, a párom szerint egy év után simán el lehet jegyezni valakit, szerintem meg legalább egy év együtt élés után. Nem mondom, hogy biztos nemet mondanék ha megkérne úgymond "idő előtt" de azért egy házasság nem egy fő döntése, hanem közös.


Nagyon keveset tudunk ahhoz, hogy erre a kérdésre normális választ lehessen adni.

2018. jún. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Kérdés, hogy a "nem" az milyen formában hangzott el - pl. most még nem vagy szó nélkül elment a nő stb.
2018. jún. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
22%
#1 vagyok, bakker lepontoztok, de ha álmaim férfija megkéri a kezem, már azelőtt IGENt mondok, hogy kiejtené azt, hogy “hozzám jössz?” Jó, nyilván ha 2 het után kérné meg, nemet mondanék, de 1 év kapcsolat után simán lehet. El lehet gondolkozni azon, hogy ha ennek ellenére mond valaki nemet, akkor mennyire lehet szerelmes.
2018. jún. 16. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
91%
Kínos szituáció, de aki egyedül dönt egy ilyen kérdésben, és nem képes megbeszélni a társával, az meg is érdemli. Öként futott a fåszerdőbe.
2018. jún. 16. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!