Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valakinek nemet mondanak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakinek nemet mondanak, mikor megkéri egy lány kezét, akkor utána hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Szakítás? Vagy minden megy tovább? Máskor újra próbálkozik? Volt már valaki ilyen cipőben?
2018. jún. 16. 23:08
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
*önként
2018. jún. 16. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
9%
#9: Én is úgy gondolom, hogy ha egy férfi megkéri egy nő kezét, az nem a semmiből jön, tehát előtte x ideig elvileg jól megvoltak. Ha a férfiban felmerül a lánykérés gondolata, az valószínűleg jó okkal történik, hiszen pozitív válaszra számít. Hasonló helyzetben én sem érteném, hogy ha bizonyos ideig együtt voltunk, és addig jó voltam valakinek, akkor hirtelen miért mond nemet a lánykérésre. Másrészt meg ha úgy érezném, hogy ennek nincs létjogosultsága, akkor fel sem vetődne bennem, hogy megkérjem az illető kezét. Szóval nem igazán értem egy ilyen módon nemet mondó nő logikáját.
2018. jún. 17. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem olyan kérdés, amit elsiet az ember. Ha tudom, hogy vele akarok lenni életem végéig (jobb esetben ezért kerül sor a jegyességre), akkor nem lehet még várni 1-2 évet, mire megvan az anyagi és érzelmi biztonság a másik fél részéről is, és a jövőbeni tervek is tiszták mindkét fél részéről? Nekem tényleg itt a kommunikáció hiányzik, hogy nem tudtad, mik a kedvesed tervei erre vonatkozóan?


Nem kell ezt elsietni, ha mindenki csak belehoppanna a jegyességekb, lehet már párszor lett volna jegyes mielőtt végleg megállapodik. Nyilván nem minden kapcsolat romlik el hamar, de egy év egy hosszú kapcsolatban semmi. Kb 2 év után oszlik a rózsaszín köd, és akkor döbbennek rá sokan a másik hibáira. Ha tudsz velük élni az tök jó, de ha nem, akkor szégyenteljesebb egy jegyességet felbontani emiatt mint egy sima kapcsolatot.


Lehet én gondolom csak rosszul, de egy házasság ne egy év rózsaszín felhőre épüljön szerintem.

2018. jún. 17. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem egy férfinak, mielőtt megkéri a nő kezét, nem ártana annyit beszélgetni a dologról vele, hogy tudja, mikor van itt az ideje.

Oké, a gesztust a férfi lépi meg, de mégis csak két ember döntése. Meg kell adni a nőnek is a lehetőséget, hogy megérjen az Igenre.

2018. jún. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Jajj ne értsétek félre, hálistennek nem kerültem ilyen szituba :D Csak kíváncsi vagyok ilyenkor mi a helyzet :) kb 1 év múlva tervezem majd.
2018. jún. 17. 14:33
 16/17 anonim ***** válasza:

Hogy lehet úgy eljutni lánykérésig, hogy előtte nem volt megbeszélve, hogy ki mit gondol a házasságról?? Vicc. :D

AMúgy nyilván nem mindegy, hogy mi miatt mondott nemet. Ha egyszerűen a házasságot nem szeretné, akkor lehet tovább együtt lenni. Ha az adott pasival nem akar lenni, akkor nem erőltetném. Meg kell beszélni.

2018. jún. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
57%

Számomra az a hihetetlen, hogy neked nem volt világos, hogy mit gondol a házasságról, stb.


Értelmes, felnőtt emberek MEGBESZÉLIK a terveiket, és úgy döntenek a továbbiakról, nem kitalálja a levegőből férfi, hogy "én most megkérem a csaj kezét".


Mi leültünk, hogy szeretjük egymást, szeretnénk házasodni, pont.

A lánykérés meglepetés volt, de TUDTA, hogy igent fogok mondani a gyűrűre.

2018. jún. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!