Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Szerintetek a mai nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Szerintetek a mai nők anyáinkhoz, nagyanyáinkhoz viszonyítva mennyire valók anyának?

Figyelt kérdés

Kevésbé jobbak/rosszabbak, vagy nem különb egyik generáció sem a másiknál?


Ennek a mintájára íródott a kérdés, mert szerintem akár apákról, akár anyákról van szó, elgondolkodtató kérdés:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..



2018. jún. 17. 19:52
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
97%
Nem értem, hogy miért mérjük még mindig abban egy nő értékét, hogy mennyire tud vagy milyen gyakran akar főzni, ahogyan azt sem, hogy miért csak a született háztartásbeliek és az instán feszítő p!csák léteznek egyesek szerint.
2018. jún. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:

11-es: Köszönöm, hogy megértetted, miért pontoztam le az elsőt.


1-es, aki 10-es is: Ha más stílusban írtad volna, pl. hogy eddig ezt tapasztaltam a nők terén és úgy a többit, akkor nem lettél volna lenullázva, mert akkor nem minősítesz senkit se ismeretlenül.

2018. jún. 17. 21:01
 13/27 anonim ***** válasza:
87%
#7: Milyen király élete lehetett a nagymamádnak! Valószínűleg a pokolba kívánta a kölyköket, csak nyilván nem tette szóvá...
2018. jún. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
87%

"Elismerem, hogy vannak olyan csajok, akiknek ez a hülye insta a fontos, de ez csak egy réteg"


Ebben igazad van, bár sajnos egy elég széles (és egyre növekvő) réteg.

2018. jún. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként meg ha valóban sokkal rémesebbek a mostani fiatal nők az előző generációkhoz képest, mint ahogy itt 1-2 ember (szűz, sikertelen férfi) beállítja (nem azok), akkor ezt a logikát követve már a korábbi generáció sem volt anyának/apának való, hiszen ők nevelték a "mai" lányokat. Igen, elborzasztó ez a felszínesség, és öncélú magamutogatás, ami pl. instagramon jelen van, de ez leginkább azért kapott teret, mert a feltűnési viszketegségben szenvedő hölgyeknek az internet és közösségi oldalak korában lehetőségük van erre, amire az előző generációnak még nem volt. Na meg ehhez a férfiak is elég komolyan asszisztálnak.
2018. jún. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
97%
Nagyon megy a mai nők szidása, de arról nem nagyon esik szó hogy régen milyen anyák voltak. Azt hiszitek régen kevesebb volt a rossz ember? Véletlenül sem. Sőt, régen természetes volt a gyerek verése nevelő célzattal, sokan bizony átestek a ló túloldalára és ott élték ki az agresszív hajlamaikat. Ami persze akkor a kutyát sem érdekelte. Az én dédmamám is rángatta a hajánál fogva mamámat ha nem úgy nézett rá ahogy neki tetszett. Akkoriban mindenkitől elvárták hogy szüljön, még ha tudta is magáról az illető hogy nem való anyának. És bizony nagyon sok olyan is volt akiből csak szülő lett, de anyának nem lehetett mondani. Akkor már inkább a körmét reszelgető instant celeb.
2018. jún. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
79%
A rikácsolók tegyék fel maguknak a kérdést, ők milyen szülők lennének?
2018. jún. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
11%

"1-es, aki 10-es is: Ha más stílusban írtad volna, pl. hogy eddig ezt tapasztaltam a nők terén és úgy a többit, akkor nem lettél volna lenullázva, mert akkor nem minősítesz senkit se ismeretlenül."


Eddig az volt a bajod, hogy általánosítok (ahogy a kérdésed is), most meg épp a stílust kifogásolod, mert valamibe mindenképp bele kell kötnöd. Engem teljesen hidegen hagy, hogyan pontozod a válaszokat, de legyél már következetes magadhoz, meg az oldal szabályaihoz is! A válasz hasznossága egy objektív mérce, és én pont arra válaszoltam, amit kérdeztél. Kicsinyes, amit művelsz.

2018. jún. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
81%

Azt tapasztaltam, hogy az emberek gyakran hajlanak a végletekre és közöttük ingáznak, nem vonják le a tanulságokat, nem terveznek azok figyelembevételével előre. Ez következetlenség, az pedig nem segít a nevelésben csak a félrenevelésben. Régen az embernek kevesebb módja volt egy alternatív valóságba menekülni a tettei következményei elől és talán kevesebb emberhez jutottak el a mindennapi jól hangzó napi hazugságok, filléres bölcsességek. Nyilván hat ránk a korszellem, de az egyénnek is felelőssége van, saját magáért pl 100%. Nem sokan adják ezt át napjainkban.

31/f

2018. jún. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
41%

Mivel a kérdés általánosítva van feltéve, így röviden annyi, hogy alkalmatlanok egy olyan gyermek felnőtté nevelésére akinek az értelmi színvonala felül fogja múlni az övéket.


De nem mind ilyen. Tudok még olyat, aki valószínűleg lesz olyan jó anya, mint például az enyém. Csak egyre kevesebbről tudom ezt elképzelni. Régen is voltak rossz anyák, nagyon sok. De a modern kor nőjeinek jelentős része katasztrófa. (Mint ahogy rengeteg férfitársam is.)


Huszas éveim derekán járok, sok barátom is. Szoktunk erről beszélni, hogy család és gyerekek. Sokan szeretnénk, akár többet is, a kérdés nem ez. Hanem, hogy hol van az a nő akivel ebbe szívesen belevágnánk.

Legtöbbje a fent említett közösségi portálos dolgoktól nem tud többet. Kinézetük a fontos, a "karrierjük", ami a legtöbb esetben, csak az ő szemszögükből nagy karrier. Tartós kapcsolatra sokuk alkalmatlan, lelkileg kiégett, stb... Hol ez, hol az dugja éppen őket...


Szerencsére azért még akad néhány normális nő.

2018. jún. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!