Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Már nem vagyok neki fontos és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nem vagyok neki fontos és nem szeret?

Figyelt kérdés

Szóval elmondtam a barátomnak,hogy volt egy balesetem.

De ő ezután meg sem kérdezte,hogy jól-e vagyok vagy se...Ez nagyon rosszul esett.Teljesen más dolgokról kérdezgetett.Mondjuk ha fordított esetben vele történt volna ilyesmi(persze soha ne történjen ilyen), akkor alap hogy én rögtön felőle érdeklődnék,hogy minden rendben van- e.De ő?

Mit gondoltok? ez milyen dolog volt tőle?

Most csak chaten tudunk beszélgetni.


2018. jún. 17. 22:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ezknek a kapcsolatoknak mi az értelme,önző pasikkal nem kell leáálni..
2018. jún. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
53%
Tényleg, most hogy így szóba hozod: nekem is volt egy koccanásom, és a férjem első kérdése az volt, hogy tört-e az autó. :D valahogy fel se tűnt, hogy rólam nem kérdezett. Ezzel együtt teljesen biztos vagyok benne, hogy szeret. Látta, hogy èn egyben vagyok, és kész. A barátod is kilogikázta, hogy ha tudsz írni, akkor nem lehet olyan nagy bajod. Nem volt szép tőle, hogy nem érdeklődött, hogy vagy, de szerintem nem érdemes cirkuszt csinálni belőle. Gondolom Te se viselkedsz mindig, minden helyzetben hibátlanul.
2018. jún. 18. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Dettó :-D

Első kérdése az volt,hogy össze tört-e a kocsi...

Köszi a választ.Most megnyugodtam egy kicsit.

2018. jún. 18. 11:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!